Hormon wzrostu

Genotropin 36 IU Pfizer Labs

259.00€

Informacje dla osób chcących kupić Genotropin Pfizer Labs w Polsce Kluczowy lek w treningu sportowym. Jest to hormon ogólnego przeznaczenia. Produkowany w warunkach laboratoryjnych, nie różni się od naturalnych hormonów ludzkich. Jego działanie na o..

27.00€

Informacja dla osób chcących kupić HGH Somatropin Amino acid 191 Genopharm w Polsce Hormon pochodzenia peptydowego, który jest na rynku od niedawna. Jest to nowość na rynku farmaceutycznym. Stosowany jest w treningu sportowym w celu nabrania mięśni ..

Hygetropin 10 IU Zhongshan

27.00€

Kup Hygetropin 10 IU Zhongshan w Polsce Hygetropin 10 IU to sztucznie wytworzony hormon wzrostu, który ma taki sam wpływ na organizm jak jego naturalny odpowiednik. Jest on produkowany przez firmę Zhongshan. Obecnie można kupić preparat Zhongshan Hy..

Jintropin (Somatropin) 10 IU Gene Science Pharmaceuticals

20.00€

Jintropin (Somatropin) 10 IU Gene Science Pharmaceuticals w Polsce Produkt leczniczy, który znalazł zastosowanie w sporcie. Od dziesięcioleci jest on stosowany przez sportowców niezależnie od uprawianej dyscypliny. Jego łagodne i silne działanie poz..

Jintropin Original 10 IU Europharm

39.00€

Jintropin Original 10 IU Europharm: kup hormon w Polsce Lek ten został po raz pierwszy opracowany przez chińskich naukowców na zlecenie rządu do użytku medycznego. Jest to analog somatotropiny, doskonale się wchłania i nie powoduje skutków ubocznych..

Norditropin 48 IU Novo Nordisk

320.00€

Norditropin 48 IU Novo Nordisk: kup hormon w Polsce Norditropin od Novo Nordisk, który promuje wydzielanie innego hormonu o nazwie IGF-1 (insulinopodobny czynnik wzrostu 1), który jest syntetyzowany w wątrobie i ma podobne działanie do GH, jest dost..

Norditropin Original 30 IU Novo Nordisk

240.00€

Norditropin Original 30 IU Novo Nordisk w Polsce Ludzki hormon wzrostu (hGH) to naturalny hormon polipeptydowy wydzielany przez przysadkę mózgową, który jest niezbędny do wzrostu organizmu. Dzienne wydzielanie hormonu wzrostu wzrasta w dzieciństwie,..

Norditropin Original 45 IU Novo Nordisk

290.00€

Norditropin Original 45 IU Novo Nordisk kupić hormon w Polska Główne działanie syntetycznego hormonu Norditropin Original 45 IU polega na szybkim wzroście kości i stymulacji somatycznej człowieka. Produkt pomaga przyspieszyć metabolizm w organizmie...

Omnitrop 15 IU Sandoz

70.00€

Informacje dla osób chcących kupić Omnitrop Sandoz w Polsce Omnitrop 15 IU firmy Sandoz jest uważany za najbardziej popularny i skuteczny hormon wzrostu stosowany przez sportowców i kulturystów. Jeśli potrzebujesz zbudować masę mięśniową, aby ulżyć ..

Somaliq Pen 60 IU SunSci Pharmaceutical

275.00€

Somaliq Pen to wielofunkcyjny produkt, który jest aktywnie wykorzystywany przez sportowców do budowania masy mięśniowej i skutecznego spalania podskórnej tkanki tłuszczowej. Stosowany jest również w medycynie w leczeniu opóźnienia wzrostu u dzieci, z..

29.00€

Kup SP Tropin 10 IU SP Laboratories w Polsce Hormon wzrostu jest produkowany w organizmie człowieka przez przysadkę mózgową i odpowiada za wzrost i prawidłowy rozwój układu kostnego i mięśniowego. Z wiekiem ilość produkowanych hormonów maleje i wzro..

Pokaż od 1 do 11 z 11 (1 Stron)


Hormon wzrostu jest substancją produkowaną w organizmie przez przysadkę mózgową. Somatotropina jest wytwarzana u nastolatków i dzieci i powoduje aktywny wzrost długości. Jedną z najważniejszych cech hormonu wzrostu jest jego pozytywny wpływ na budowanie definicji mięśni. Wielu sportowców woli kupić hormon wzrostu w Polsce, aby uzyskać lepszą masę mięśniową. Mogą one pomóc w budowaniu masy mięśniowej i spalaniu nadmiaru tkanki tłuszczowej w krótkim czasie. Polecamy zakup hormonu wzrostu w Warszawie i w całej Polsce na naszej stronie internetowej.

Na początkowym etapie syntetyczne hormon wzrostu cena były przeznaczone wyłącznie do użytku medycznego. Za pomocą tego leku leczono dzieci, u których wystąpiły zaburzenia wzrostu. Somatotropinę stosowano również w leczeniu różnych chorób układu nerwowego oraz w zapobieganiu chorobom związanym z wiekiem. Stosowanie somatotropiny ma dowody naukowe. W momencie powstania somatotropina była stosowana w sportach wyczynowych. Jednak w 1989 r. Komitet Olimpijski zakazał stosowania preparatów hormonu wzrostu w sporcie zawodowym. Pomimo tego zakazu, wielu sportowców wolało kupować hormon wzrostu w Polsce.

Schemat dawkowania hormonu wzrostu

Jedną z głównych wad hormon wzrostu sterydy jest jego wysoka cena. Dlatego z lekiem należy obchodzić się ostrożnie. Hormon wzrostu jest bardzo wrażliwy na zmiany temperatury. Preparaty somatotropiny powinny być przechowywane wyłącznie w lodówce w temperaturze od + 2 do + 8 stopni Celsjusza. Możliwe jest również przechowywanie hormonu wzrostu w warunkach pokojowych przez kilka dni. Zalecamy jednak, aby nie ryzykować i przechowywać go w lodówce.

Jeśli lek jest już podany, tzn. rozcieńczony w płynie do wstrzykiwań, należy go przechowywać w lodówce przez 48 do 72 godzin. W celu dłuższego przechowywania hormonu wzrostu należy go rozcieńczyć w specjalnej wodzie antybakteryjnej. W takim przypadku okres przechowywania leku w odpowiedniej temperaturze może wynosić 10 dni.

Dawkowanie sterydy hormon wzrostu cena jest obliczane indywidualnie w zależności od celów sportowca i doświadczenia w stosowaniu podobnych leków. Zastrzyki somatotropiny powinny być przyjmowane raz lub dwa razy dziennie. Okres przyjmowania hormonu wzrostu wynosi sześć miesięcy.

Dawkę dobową leku należy podzielić na kilka części. Dawka jednego zastrzyku dla mężczyzn waha się od 5 do 10 j.m. Kobiety powinny przyjmować hormon wzrostu gdzie kupić w dawce dwa razy mniejszej niż mężczyźni. Początkowo zaleca się przyjmowanie tylko minimalnej dawki hormonu wzrostu i stopniowe zwiększanie podawanej ilości.

Istnieją dwa sposoby wstrzykiwania hormonu wzrostu

Podskórne wstrzyknięcie hormonu wzrostu polega na wstrzyknięciu go w fałd tłuszczowy w okolicy brzucha. Ta metoda może pomóc w pozbyciu się nadmiaru tłuszczu.
Domięśniowe wstrzykiwanie produktów na bazie somatotropiny. Zastrzyki wykonuje się w mięsień deltoidalny, mięsień trójgłowy lub udo. W tym przypadku sportowcy zauważają przyspieszony wzrost tkanki mięśniowej.

Możliwe działania niepożądane związane z przyjmowaniem hormonu wzrostu

Możliwe działania niepożądane:

  • obrzęk;
  • ból głowy;
  • wymioty;
  • mdłości;
  • zwiększone ciśnienie wewnątrzczaszkowe;
  • zaburzenia widzenia;
  • hiperglikemię;
  • zaburzenia tarczycy;
  • bolesne odczucia w miejscu wstrzyknięcia.

Hormon wzrostu apteka jest przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji, w przypadku obecności nowotworów złośliwych, nadwrażliwości na składnik aktywny oraz podczas zamykania nasady kości. Przed zakupem hormonu wzrostu w Polsce zalecana jest konsultacja z lekarzem.

Zalecenia dotyczące terapii po leczeniu

Terapia pozabiegowa to zespół określonych działań mających na celu rehabilitację organizmu po zastosowaniu sterydów anabolicznych. Przed rozpoczęciem przyjmowania PKT nie musisz przygotowywać organizmu.

Kurs PKT należy rozpoczynać wyłącznie pod nadzorem lekarzy specjalistów. W przeciwnym razie istnieje ryzyko uszkodzenia ciała. Przed zastosowaniem jakichkolwiek preparatów farmakologii sportowej, w tym SCT, należy ocenić wszystkie możliwe zagrożenia i korzyści.

Zgodnie z opiniami sportowców i zaleceniami lekarzy, po zakończeniu przyjmowania hormon wzrostu sklep nie ma potrzeby przeprowadzania terapii po zakończeniu kursu. Wynika to z faktu, że somatotropina nie wpływa negatywnie na wewnętrzną równowagę organizmu.

Interakcje hormonu wzrostu z innymi steroidami

Wielu sportowców zastanawia się, czy lepiej jest kupić hormon wzrostu sterydy cena, steryd anaboliczny czy też połączyć te leki razem. Hormony wzrostu doskonale współdziałają z innymi lekami stosowanymi w farmakologii sportowej. W przypadku interakcji należy starannie ustalić dawkę somatotropiny. Hormon wzrostu i glikokortykosteroidy wspólnie powodują zahamowanie wzrostu. Dlatego nie zaleca się jednoczesnego przyjmowania tych leków.

Jeśli u pacjentów występuje cukrzyca, konieczne jest dodatkowe dostosowanie dawki leków hipoglikemizujących. W niektórych przypadkach konieczna jest zmiana dawki insuliny.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge