Somatotropina

Genotropin 36 IU Pfizer Labs

259.00€

Informacje dla osób chcących kupić Genotropin Pfizer Labs w Polsce Kluczowy lek w treningu sportowym. Jest to hormon ogólnego przeznaczenia. Produkowany w warunkach laboratoryjnych, nie różni się od naturalnych hormonów ludzkich. Jego działanie na o..

27.00€

Informacja dla osób chcących kupić HGH Somatropin Amino acid 191 Genopharm w Polsce Hormon pochodzenia peptydowego, który jest na rynku od niedawna. Jest to nowość na rynku farmaceutycznym. Stosowany jest w treningu sportowym w celu nabrania mięśni ..

Hygetropin 10 IU Zhongshan

27.00€

Kup Hygetropin 10 IU Zhongshan w Polsce Hygetropin 10 IU to sztucznie wytworzony hormon wzrostu, który ma taki sam wpływ na organizm jak jego naturalny odpowiednik. Jest on produkowany przez firmę Zhongshan. Obecnie można kupić preparat Zhongshan Hy..

Jintropin (Somatropin) 10 IU Gene Science Pharmaceuticals

20.00€

Jintropin (Somatropin) 10 IU Gene Science Pharmaceuticals w Polsce Produkt leczniczy, który znalazł zastosowanie w sporcie. Od dziesięcioleci jest on stosowany przez sportowców niezależnie od uprawianej dyscypliny. Jego łagodne i silne działanie poz..

Jintropin Original 10 IU Europharm

39.00€

Jintropin Original 10 IU Europharm: kup hormon w Polsce Lek ten został po raz pierwszy opracowany przez chińskich naukowców na zlecenie rządu do użytku medycznego. Jest to analog somatotropiny, doskonale się wchłania i nie powoduje skutków ubocznych..

Norditropin 48 IU Novo Nordisk

320.00€

Norditropin 48 IU Novo Nordisk: kup hormon w Polsce Norditropin od Novo Nordisk, który promuje wydzielanie innego hormonu o nazwie IGF-1 (insulinopodobny czynnik wzrostu 1), który jest syntetyzowany w wątrobie i ma podobne działanie do GH, jest dost..

Norditropin Original 30 IU Novo Nordisk

240.00€

Norditropin Original 30 IU Novo Nordisk w Polsce Ludzki hormon wzrostu (hGH) to naturalny hormon polipeptydowy wydzielany przez przysadkę mózgową, który jest niezbędny do wzrostu organizmu. Dzienne wydzielanie hormonu wzrostu wzrasta w dzieciństwie,..

Norditropin Original 45 IU Novo Nordisk

290.00€

Norditropin Original 45 IU Novo Nordisk kupić hormon w Polska Główne działanie syntetycznego hormonu Norditropin Original 45 IU polega na szybkim wzroście kości i stymulacji somatycznej człowieka. Produkt pomaga przyspieszyć metabolizm w organizmie...

Omnitrop 15 IU Sandoz

70.00€

Informacje dla osób chcących kupić Omnitrop Sandoz w Polsce Omnitrop 15 IU firmy Sandoz jest uważany za najbardziej popularny i skuteczny hormon wzrostu stosowany przez sportowców i kulturystów. Jeśli potrzebujesz zbudować masę mięśniową, aby ulżyć ..

Somaliq Pen 60 IU SunSci Pharmaceutical

275.00€

Somaliq Pen to wielofunkcyjny produkt, który jest aktywnie wykorzystywany przez sportowców do budowania masy mięśniowej i skutecznego spalania podskórnej tkanki tłuszczowej. Stosowany jest również w medycynie w leczeniu opóźnienia wzrostu u dzieci, z..

29.00€

Kup SP Tropin 10 IU SP Laboratories w Polsce Hormon wzrostu jest produkowany w organizmie człowieka przez przysadkę mózgową i odpowiada za wzrost i prawidłowy rozwój układu kostnego i mięśniowego. Z wiekiem ilość produkowanych hormonów maleje i wzro..

Pokaż od 1 do 11 z 11 (1 Stron)


Preparaty farmakologii sportowej na bazie hormonu wzrostu cieszą się dużym zainteresowaniem wśród sportowców. Działanie terapeutyczne somatotropina jest identyczne z działaniem hormonu produkowanego przez przysadkę mózgową. Wydzielanie hormonu wzrostu występuje u dzieci. Wytwarzanie somatropiny przez organizm u osób dorosłych jest aktywnie ograniczane. Mimo że cena hormonu wzrostu jest dość wysoka, wielu sportowców woli kupować somatotropina gdzie kupić w Polsce.

Działanie i skutki stosowania somatropiny

Duża liczba pozytywnych efektów działania somatotropina cena wynika z jego zdolności do naśladowania naturalnej produkcji polipeptydów składających się z aminokwasów. W ogólnoustrojowym krwiobiegu odbywa się stały obieg substancji bioaktywnych, które są kierowane do receptorów poznawczych rozmieszczonych w całym organizmie, w tym w mózgu. Lek Somatropin charakteryzuje się szybką interakcją z receptorami komórek znajdujących się w tkance tłuszczowej.

Główne korzyści ze stosowania Somatropiny to:

  • Spala nadmiar podskórnej tkanki tłuszczowej i blokuje odkładanie się komórek tłuszczowych;
  • Zwiększa energię fizyczną i psychiczną;
  • Zwiększa wytrzymałość.

Hormon wzrostu somatotropina stymuluje również insulinopodobny czynnik wzrostu 1, który pobudza aktywność anaboliczną, zapewniając prawidłowe kształtowanie aparatu ruchu i chrząstki. Podczas stosowania produkt przyspiesza syntezę białek, powodując przyrost tkanki mięśniowej.

Schemat dawkowania somatropiny

Somatotropina kosmówkowa jest dostępna w postaci wstrzykiwanej. Zastrzyki wykonuje się domięśniowo i podskórnie. Lek ten jest najczęściej stosowany przez kulturystów i sportowców uprawiających trójbój siłowy. Po pobraniu płynu do strzykawki należy jak najszybciej wykonać zastrzyki. Jeśli sportowiec musi spalić nadmiar podskórnego tłuszczu, należy wykonać wstrzyknięcia w fałd tłuszczu brzusznego. Jeśli wymagane jest wzmocnienie mięśni, wstrzyknięcia należy wykonać w mięśnie deltoidalne lub trójgłowe.

Średnia dzienna dawka Somatropiny dla sportowców wynosi 3-5 jednostek. Maksymalna dawka wynosi 10 jednostek na dobę. Jeśli sportowiec zdecyduje się na zakup somatotropina kupić w Polsce, opakowanie wystarcza na cały okres leczenia. Stosowanie dużych dawek Somatropiny powoduje zmniejszenie stężenia insuliny we krwi.

Somatotropina sklep nie powinna być stosowana u osób poniżej 25 roku życia, ponieważ w tym okresie wzrost strefy kostnej jeszcze się nie zakończył.

Interakcje leku Somatropin z innymi steroidami

Somatropina należy do grupy leków, które nie powinny być przyjmowane "pojedynczo". Podczas stosowania preparatów opartych na tej substancji czynnej należy podawać zwiększone dawki insuliny, hormonów tarczycy, gonadotropiny, kortykosteroidów, hormonów steroidowych i estrogenów. Zgodnie z opiniami sportowców, którzy przyjmowali Somatropin, stwierdzono, że stosowanie tego leku "solo" może zmniejszyć skuteczność hormonu wzrostu.

Somatotropina w aptece 10 jest najczęściej łączona z trójjodotyroniną i insuliną. Takie połączenie powoduje zwiększoną produkcję somatomedyn i insulinopodobnego czynnika wzrostu typu 1. Kompleks ten ogranicza możliwe reakcje niepożądane.

Reakcje uboczne

Surowo zabrania się stosowania leku Somatropin w przypadku wystąpienia jakichkolwiek reakcji alergicznych na składnik aktywny lub substancje dodatkowe. Lek jest również przeciwwskazany w okresie ciąży i laktacji oraz w przypadku występowania nowotworów złośliwych.

Możliwe działania niepożądane podczas stosowania leku Somatropin:

  • bóle mięśni i stawów;
  • mdłości;
  • wymioty;
  • obrzęk nóg;
  • negatywny stan psycho-emocjonalny;
  • Zwiększony wzrost włosów na całym ciele, w tym na twarzy;
  • ból brzucha.

W miejscu wstrzyknięcia może wystąpić bolesność, zaczerwienienie, swędzenie i niewielka wysypka.

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Trust Badge