Magnus Pharmaceuticals

Anastrazole 1 mg Magnus Pharmaceuticals

38.00€

Informacja dla osób chcących kupić w Polsce Anastrazole Magnus Pharmaceuticals Anastrazole 1 mg to popularna wśród kulturystów nowość w farmakologii sportowej. Preparat ma silne działanie i należy do grupy niesteroidowych. W jego produkcję zaangażow..

Aquatest 100 mg Magnus Pharmaceuticals

56.00€

Aquatest Magnus Pharmaceuticals: kup w Polsce na anaboliki-pl.com Steryd Aquatest 100 mg jest najczęściej stosowanym preparatem w sporcie zawodowym. Nie jest tajemnicą, że wielu sportowców stosuje doping przed zawodami, aby uzyskać przewagę nad rywa..

Bacteriostatic Water 10 ml Magnus Pharmaceuticals

22.00€

Kup w Polsce Bacteriostatic Water 10 ml Magnus Pharmaceuticals Ten "rozpuszczalnik" jest najczęściej stosowany w praktyce sportowej i w medycynie. Oba służą do przygotowania roztworów do infuzji lub iniekcji, w celu zapewnienia optymalnych warunków ..

Boldenone 250 mg Magnus Pharmaceuticals

65.00€

Opis Boldenone 250 mg Magnus Pharmaceuticals Boldenone 250 mg to doskonały steryd, który łączy w sobie łagodne androgenne i estrogenne działanie na organizm. Można go w pełni określić mianem łagodnego testosteronu, gdyż nie różni się od niego zbytni..

Cabergoline 50 mcg Magnus Pharmaceuticals

5.00€

Cabergoline 50 mcg Magnus Pharmaceuticals w Polsce Zawodowi sportowcy uciekli się do agonistów, aby poprawić swoje samopoczucie podczas stosowania sterydów. Ta klasa leków zyskała wiarygodność ze względu na swoją skuteczność i bezpieczeństwo. Oprócz..

Clenbuterol 40 mcg Magnus Pharmaceuticals

39.00€

Clenbuterol 40 mcg to bardzo ciekawy lek, na którym powinien skupić się każdy sportowiec. Należy do niesteroidowej grupy hormonów, choć jego działanie jest w stu procentach podobne do sterydów. Na początku Clenbuterol został opracowany i stosowany gł..

Clomid 50 mg Magnus Pharmaceuticals

44.00€

Clomid 50 mg Magnus Pharmaceuticals kupić w Polsce Lek stosowany w różnych dziedzinach życia medycyna, sport. Lek został pierwotnie stworzony przez naukowców jako produkt leczniczy. Stosowano go w leczeniu niepłodności u kobiet, a także w celu popra..

Drostanolone Enanthate 200 mg Magnus Pharmaceuticals

105.00€

Drostanolone Enanthate 200 mg firmy Magnus Pharmaceuticals to wyjątkowy lek anaboliczny o pozytywnym działaniu na organizm. W początkowym okresie stosowano go do leczenia raka piersi u kobiet. W toku powtarzanych badań i obserwacji terapeutycznych pa..

Drostanolone Propionate 100 mg Magnus Pharmaceuticals

72.00€

Drostanolone Propionate 100 mg Magnus Pharmaceuticals w Polsce Drostanolone Propionate 100 mg to jeden z najskuteczniejszych produktów popularnych wśród strongmanów i przedstawicieli innych sportów siłowych. Ma zwiększoną aktywność androgeniczną i w..

Geranabol (90 capsules) Magnus Pharmaceuticals

70.00€

Kup Geranabol (90 capsules) Magnus Pharmaceuticals w Polsce Geranabol to potężny suplement przeznaczony dla sportowców poszukujących maksymalizacji spalania tłuszczu i wzrostu mięśni podczas treningu. Produkt stosowany jest również ze względu na swo..

20.00€

Informacja dla osób chcących kupić Magnyl Magnus Pharmaceuticals w Polsce Ludzka gonadotropina kosmówkowa w skrócie (hCG) jest idealna dla kulturystów i jest przez nich stosowana jako jeden z głównych środków podczas kuracji wstępnej po kursie stery..

Oxandrolone 10 mg Magnus Pharmaceuticals

125.00€

Opis Oxandrolone 10 mg Magnus Pharmaceuticals Oxandrolone został po raz pierwszy opracowany w USA w 1964 roku i został wprowadzony do obrotu pod nazwą Anavar przez Searle Pharmaceutical Company. Produkt zaliczany jest do łagodnych anabolików, które ..

Oxymetholone 50 mg Magnus Pharmaceuticals

55.00€

Opis Oxymetholone 50 mg Magnus Pharmaceuticals Sportowcy i amatorzy doświadczają w swoim życiu ogromnych obciążeń dla swojego organizmu i psychiki. Wielu stara się poprawić swoje wyniki za pomocą różnych środków i metod. Profesjonaliści już dawno na..

Parabolan 100 mg Magnus Pharmaceuticals

90.00€

Parabolan 100 mg Magnus Pharmaceuticals kupić w Polsce Uniwersalny lek sterydowy do stosowania w medycynie i sporcie. Zyskał popularność w połowie ubiegłego wieku za szybkie efekty i skuteczność. Stosowany jest głównie w sporcie do przyrostu masy mi..

Primobolan (Methenolone Enanthate) 100 mg Magnus Pharmaceuticals

92.00€

Primobolan jest bardzo powszechnym produktem, ponieważ wykazał dobre wyniki w suszeniu mięśni. Ponadto znacząco poprawia wyniki kulturystów i sprawność fizyczną. Primobolan 100 mg Magnus Pharmaceuticals jest wybierany przez większość strongmanów, pon..

Pokaż od 1 do 15 z 34 (3 Stron)