AICAR 50 mg Peptide Sciences  • 55.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacje dla osób chcących kupić AICAR Peptide Sciences w Polsce

AICAR 50 mg firmy Peptide Sciences to peptyd popularny wśród wielu sportowców. Jest to lek spalający tłuszcz, a co najważniejsze, zwiększa wytrzymałość organizmu. Stosuje się go w różnych dyscyplinach sportowych, od alpinizmu, przez turystykę górską, po kulturystykę.

Główny efekt działania tego peptydu wynika z aktywacji AMPK. Aby nie zagłębiać się w gąszcz zagadnień związanych z syntezą komórkową i wydatkowaniem energii, powiedzmy to prosto: czynnik ten jest włączany do łańcucha pracy tylko wtedy, gdy nie ma skąd czerpać energii. AICAR Peptide Sciences "podstępnie" nakłania komórki do spalania zapasów tłuszczu, tak jakby nie miały skąd czerpać energii.

Pamiętaj: efekt ten jest wywoływany po zgromadzeniu określonej dawki i jest porównywalny z treningiem o wysokiej intensywności i ścisłą dietą.

Korzyści z zastosowania AICAR 50 mg Peptide Sciences

  • przyspieszenie metabolizmu;
  • Zwiększona wytrzymałość;
  • Wysoki efekt spalania tłuszczu;
  • Napięcie mięśniowe zwiększa się wielokrotnie;
  • katabolizm jest uniemożliwiony.

Jeśli chodzi o "działania niepożądane": jak w przypadku każdego innego leku, są takie. Najczęstsze z nich to pragnienie i zaburzenia żołądkowo-jelitowe. Należy również unikać stosowania dużych dawek leku AICAR Peptide Sciences, ponieważ mogą one prowadzić do problemów z mózgowym przepływem krwi.

W jakim celu stosuje się peptyd AICAR 50 mg?

AICAR Peptide Sciences jest stosowany we wszystkich sportach siłowych, znacznie zwiększając wytrzymałość i poziom energii sportowca. Większość sportowców stosuje go jako uzupełnienie diety niskowęglowodanowej, aby nie pogorszyć jakości ćwiczeń, ponieważ nadal będą mieli energię do ćwiczeń.

Istnieje opinia, że AICAR działa bez forsownych ćwiczeń, jeśli leżysz na kanapie, nie pomoże Ci schudnąć. W naszym sklepie internetowym można kupić leki dla sportowców w Polsce po najniższej cenie.

Efektem przyjmowania Aikaru jest poprawa jakości tkanki mięśniowej, całkowita eliminacja podskórnego tłuszczu, mięśnie stają się jędrniejsze, bardziej suche, a ulga jest maksymalnie wyostrzona. Połączenie produktu, ćwiczeń i diety daje najlepsze rezultaty.

Specyfikacje
Substancja aktywna Peptide
Składnik aktywny, mg 50
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 5
Producent Peptide Sciences
Pakowanie Pakowanie (5 butelek), Butelka

AICAR 50 mg Peptide Sciences - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge