Anapolon (Oxymetholone) 50 mg Balkan Pharmaceuticals  • 30.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Anapolon (Oxymetholone) 50 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce

Anapolon Balkan Pharmaceuticals, którego substancją czynną jest oksymetolon, wyprodukowany w 1960 r. przez Syntex Pharmaceuticals. Lek ten jest jednym z najsilniejszych sterydów doustnych. Dzięki jego składowi sportowcy mogą szybko osiągnąć pożądaną siłę i przyrost mięśni. Przyjmując Anapolon (Oxymetholone) solo, sportowiec może przytyć 7 kg w ciągu kilku tygodni. Świadczy to o tym, że lek gromadzi płyn w tkankach, co powoduje przyspieszony wzrost mięśni. Zaczynasz rosnąć na swoich oczach. Takie działanie sprawia, że Anapolon 50 mg Balkan Pharmaceuticals można kupić w Polsce i stosować solo u każdego, kto chce szybko przybrać na masie mięśniowej.

Anapolon Balkan Pharmaceuticals efekty działania

  • Szybki przyrost mięśni w krótkim czasie
  • Znacząca poprawa siły fizycznej
  • normalna produkcja płynu maziowego
  • zwiększona wytrzymałość
  • Zatrzymanie wody

Anapolon (Oxymetholone) 50 mg Krótka instrukcja stosowania i łączenie

Czas trwania kursu: od 6 do 8 tygodni. Jeśli pacjent jest początkujący, nie powinien przyjmować leku Anapolon dłużej niż przez 6 tygodni. Dawka dobowa dla mężczyzny, który stosuje lek Anapolon Balkan Pharmaceuticals po raz pierwszy, nie powinna przekraczać 50 mg na dobę, tj. 1 tabletki. W przypadku bardziej zaawansowanych lub profesjonalnych sportowców produkt ten można przyjmować przez 8 tygodni, a dawkę można zwiększyć do 100 mg w 2 tabletkach. Zaawansowani aptekarze stosują dawkę 150 mg na dobę, ale my tego nie zalecamy. W przypadku takich eksperymentów lepiej jest skonsultować się z andrologiem i poddać się licznym badaniom. Więcej informacji na temat kombinacji Anapolonu (Oxymetholone) i jego ceny w Polsce na kursie z innymi sterydami znajdziesz w dziale kursy sterydowe.

Opinie sportowców na temat produktu

Wśród sportowców panuje zakorzeniona opinia, że steryd ten jest jednym z najniebezpieczniejszych AAS. Negatywne objawy po zastosowaniu leku Anapolon 50 mg Balkan Pharmaceuticals występują często, ale w tych przypadkach, w których przekroczono zalecaną dawkę podaną w instrukcji. Najsilniejsze "ciśnienie wody" podczas stosowania leku Anapolon Balkan Pharmaceuticals solo może prowadzić do zwiększenia ciśnienia w krwiobiegu. W skrajnych przypadkach wiąże się to z koniecznością przyjmowania leków hipotensyjnych. Problemy z ciśnieniem krwi są powodem, dla którego wielu sportowców odrzuca ten steryd. Jednoczesne stosowanie leku Anapolon i testosteronu może pogorszyć ciśnienie krwi.

Specyfikacje
Substancja aktywna Oxymetholone
Składnik aktywny, mg 50
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 50
Producent Balkan Pharmaceuticals
Pakowanie Blister (20 tabletek), Opakowanie (3 blistry)

Anapolon (Oxymetholone) 50 mg Balkan Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge