Anastrozol 1 mg Balkan Pharmaceuticals  • 40.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Anastrozol firmy Balkan Pharmaceuticals to stosunkowo nowy lek antyestrogenowy. Lek po raz pierwszy pojawił się pod koniec lat 90. i był stosowany głównie w leczeniu nowotworów gruczołu sutkowego. Jednak obecnie Anastrozol nie jest stosowany w medycynie, a w Polsce jest popularny głównie wśród sportowców, kulturystów i osób zajmujących się treningiem siłowym. Główną cechą i celem takiego leku jest zapobieganie ginekomastii. Oznacza to, że lek pomaga uniknąć retencji płynów i innych działań niepożądanych, które mogą wystąpić po przyjęciu długiego kursu najsilniejszych sterydów anabolicznych.

Wpływ leku Anastrozol 1 mg Balkan Pharmaceuticals na organizm

Anastrozol 1 mg to szybki i silny produkt, który może zmniejszyć ilość estradiolu w organizmie o 80%, przy czym wystarczy tylko 1 mg. Nawet tak popularny jak tamoksyfen nie ma takiego samego działania i mocy. Nie należy jednak porównywać tych leków ze sobą, ponieważ nie jest to w ogóle poprawne, gdyż ich zasada działania jest zupełnie inna.
Lek działa szybko i już w ciągu dwóch godzin od zażycia dochodzi do dużego nagromadzenia leku w organizmie, a konkretnie we krwi, co umożliwia natychmiastowe zatrzymanie procesu aromatyzacji.

Taki lek jest niezbędny i bardzo skuteczny dla większości osób, zwłaszcza tych, które mają skłonność do aromatyzacji.

Doświadczenie z Anastrozolem 1 mg w Polsce

Osoby początkujące nie powinny przyjmować takiego leku. Nie jest również wskazany dla kobiet, ponieważ jego właściwości mogą zmieniać poziom hormonów, co jest wysoce niepożądane w przypadku kobiet. Tabletki Anastrozol Balkan Pharmaceuticals są przyjmowane przez doświadczonych sportowców. Jest on szczególnie wskazany dla osób, które przez dłuższy czas stosowały leki anaboliczne. Zaleca się przyjmowanie Anastrozolu w sporcie w takich przypadkach, aby pozbyć się niepożądanych skutków po zażyciu sterydów, gdy występują oznaki aromatyzacji, działania estrogennego, należy przyjmować od 0,25 do 1 mg dziennie.

Drugi przypadek to konieczność stosowania leku w celach profilaktycznych, w dawkach terapeutycznych, jeszcze przed przyjęciem sterydów. Warto pamiętać, że kurs leczenia nie powinien trwać dłużej niż dwa tygodnie. Okres ten jest wystarczający do uzyskania niezbędnych właściwości leku. Aby główna substancja Anastrozol Balkan Pharmaceuticals mogła przedostać się do krwiobiegu, zaleca się przyjmowanie leku na pusty żołądek i popijanie go dużą ilością wody.

Możliwe działania niepożądane leku Anastrozol Balkan Pharmaceuticals

Możliwe działania niepożądane mogą wystąpić w przypadku nietolerancji na główną substancję, w przypadku zwiększenia zalecanych dawek. Pierwszym przejawem jest:

  • senność
  • możliwe są różne reakcje alergiczne.
  • mdłości,
  • ból głowy
  • wysypka
  • rumień wielopostaciowy itp.

Nie należy stosować leku Anastrozol Balkan Pharmaceuticals w Polsce u osób z zaburzeniami czynności układu sercowo-naczyniowego. Oprócz przeciwdziałania wpływowi estrogenów na organizm, lek blokuje również korzystne właściwości estrogenów. W wyniku tego produkcja dobrego cholesterolu zostaje zahamowana, co z kolei prowadzi do problemów z sercem. Osoby z chorobami układu sercowo-naczyniowego powinny najpierw skonsultować się z lekarzem lub stosować lek w połączeniu z tamoksyfenem.

Specyfikacje
Substancja aktywna Anastrozole
Składnik aktywny, mg 1
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 1
Blister, tabletki 3, 20
Producent Balkan Pharmaceuticals
Pakowanie Blister (20 tabletek), Opakowanie (3 blistry)

Anastrozol 1 mg Balkan Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge