Anavar (Oxandrolone) 10 mg Hubei Huangshi Nanshang  • 53.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Anavar (Oxandrolone) 10 mg Hubei Huangshi Nanshang w Polsce

Jeśli szukasz wysokiej jakości sterydu doustnego, idealnym wyborem będzie preparat o nazwie Anavar (Oxandrolone) 10 mg firmy Hubei Huangshi Nanshang. Jest on oparty na oksandrolonie, który stał się powszechnie dostępny ponad 50 lat temu. Bezpośrednio po opracowaniu tej substancji naukowcy stwierdzili, że ma ona raczej łagodne działanie. Był to główny powód, dla którego oxandrolon zaczęto stosować w celach medycznych, przepisując go pacjentom cierpiącym na osteoporozę, zespół Turnera, anemię i inne choroby.

Struktura tej substancji jest taka, że zawiera ona heterocykliczny pierścień A, w którym atom wodoru zastępuje atom węgla. Dzięki temu indeks anaboliczny oksandrolonu jest wysoki, a indeks androgenny niski. Te właściwości sprawiły, że Anavar (Oxandrolone) 10 mg stał się w Polsce popularny wśród sportowców torowych i terenowych, którzy chcą stać się silniejsi i mocniejsi bez przyrostu masy mięśniowej.

Skuteczność Anavar Hubei Huangshi Nanshang

Biorąc Anavar 10 mg z Hubei Huangshi Nanshang będzie:

  • uzyskanie beztłuszczowej masy mięśniowej;
  • Zwiększenie siły fizycznej;
  • Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej;
  • Zwiększenie tempa produkcji somatotropiny (hormonu wzrostu).

Oksandrolon jest strukturalnie podobny do Dihydrotestosteronu. Dokładniej mówiąc, opisywany produkt jest pochodną dihydrotestosteronu, w której atom węgla został zastąpiony atomem tlenu. Ta pozornie nieistotna różnica sprawia, że oksandrolon jest cztery razy bardziej aktywny anabolicznie niż testosteron. Jednocześnie poziom aktywności adrogennej jest bardzo niski.

Wszystko o braniu sterydów

Kurs Anavar (Oxandrolone) jest dobry dla sportowców, którzy chcą wyrzeźbić swoje mięśnie. W międzyczasie okaże się całkowicie bezużyteczny, jeśli będzie przyjmowany solo w celu zwiększenia masy mięśniowej. Jeśli chodzi o czas trwania kursu, to wynosi on zazwyczaj od 6 do 8 tygodni.

Przygotowanie powinno odbywać się etapami. Oznacza to, że na początku należy przyjmować 20 miligramów substancji dziennie, a następnie dawkę należy stopniowo zwiększać, aż do osiągnięcia 80 miligramów dziennie. Jednocześnie lek należy przyjmować trzy razy dziennie. Jeśli nagle zdecydujesz się na wykorzystanie dziennej dawki Anavaru na jednym posiedzeniu, doprowadzi to do skoku hormonalnego, co negatywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i zdrowie w ogóle.

Anavar może być przyjmowany przez kobiety w Polsce. W tym przypadku optymalny czas trwania kursu wynosi 6 tygodni, a dzienna dawka to 10-20 miligramów. Jeśli tak jest w Twoim przypadku i w trakcie przyjmowania leku dojdziesz do wniosku, że ustalona dawka jest za mała, możesz ją zwiększyć. To nie będzie prowadzić do niekorzystnych skutków, jak Anavar Hubei Huangshi Nanshang jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych sterydów.

Możliwe jest łączenie Anavaru z innymi lekami. W szczególności popularne są kursy łączone, które wymagają przyjmowania testosteronu, sustanonu i primobolanu. Są one dobre, ponieważ pozwalają na uzyskanie najlepszych wyników i chronią przed skutkami ubocznymi.

Jeśli preferowany jest kurs indywidualny, najważniejsze jest przestrzeganie dawkowania, upewniając się, że nie przekracza ono 40 miligramów na dobę. Ponadto korzystne byłoby stosowanie diety zawierającej produkty przeznaczone specjalnie dla sportowców.

Działania niepożądane Anavar (Oxandrolone) 10 mg

Jak wspomniano powyżej, podstawą do produkcji Oxandrolone Anavar jest dihydrotestosteron, co eliminuje możliwość aromatyzacji. W takim przypadku po przekroczeniu dawki możliwe jest wystąpienie negatywnych skutków dla komórek i całego organizmu. Może to prowadzić do utraty apetytu, migreny i uszkodzenia wątroby. W takiej sytuacji przyjmowanie tamoksyfenu nie jest nierozsądne. Należy przyjmować 10 miligramów tamoksyfenu dziennie, aby przywrócić normalną produkcję testosteronu.

Specyfikacje
Substancja aktywna Oxandrolone
Składnik aktywny, mg 10
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 10
Producent Hubei Huangshi Nanshang
Pakowanie Opakowanie (50 tabletek)

Anavar (Oxandrolone) 10 mg Hubei Huangshi Nanshang - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge