Bacteriostatic Water 10 ml Magnus Pharmaceuticals  • 22.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Kup w Polsce Bacteriostatic Water 10 ml Magnus Pharmaceuticals

Ten "rozpuszczalnik" jest najczęściej stosowany w praktyce sportowej i w medycynie. Oba służą do przygotowania roztworów do infuzji lub iniekcji, w celu zapewnienia optymalnych warunków zgodności i skuteczności działania substratów i wody.

W sporcie, zwłaszcza w kulturystyce, woda bakteriobójcza może być stosowana do rozcieńczania pomocniczych środków farmakologicznych, takich jak peptydy. W medycynie wodę bakteriobójczą stosuje się do przygotowania roztworów leczniczych. W naszym sklepie internetowym możesz kupić Bacteriostatic Water 10 ml Magnus Pharmaceuticals w Polsce w atrakcyjnej cenie.

Skuteczność wody bakteriostatycznej Magnus Pharmaceuticals

Wśród zalet wody bakteriostatycznej 10 ml, których brak jej analogom (woda sterylna, roztwór soli fizjologicznej itp.), na pierwszym miejscu należy podkreślić alkohol benzylowy (alkohol benzylowy zabija wszystkie znane nauce bakterie, chroniąc w ten sposób roztwór przed wnikaniem i rozprzestrzenianiem się). Przekłuwając gumowy korek fiolki, można wprowadzić do płynu szkodliwe bakterie, które w zwykłej, sterylnej wodzie mnożą się bardzo szybko. Zastrzyki, które są narażone na działanie bakterii, mogą prowadzić do ropni i wszelkiego rodzaju infekcji.

Istotną zaletą jest również zdolność wody bakteriobójczej do przedłużania trwałości i aktywności biologicznej rozcieńczanych nią substancji. Na przykład, jeśli do rozcieńczenia peptydu GHRP-6 użyto Bacteriostatic Water Magnus Pharmaceuticals, wydłuży to czas jego skuteczności do 30-35 dni. Należy również pamiętać, że woda w każdej postaci ma dużą aktywność biologiczną. Dlatego stosowanie produktów w postaci płynnej prowadzi do ich szybszego przyswojenia i szybszej aktywacji ich działania.

Stosowanie Bacteriostatic Water 10 ml

Należy zaznaczyć, że Bacteriostatic Water 10 ml firmy Magnus Pharmaceuticals Polska jest bezpieczna dla sportowców, a także do celów medycznych. Innymi słowy, każdy może bez obaw o konsekwencje używać wody bakteriobójczej do sporządzania roztworów iniekcyjnych do zastrzyków podskórnych lub domięśniowych. Można go również swobodnie używać do przemywania rany lub nawilżania opatrunku.

Z technicznego punktu widzenia ten rozpuszczalnik nie ma wad. Jedyną mniej lub bardziej poważną wadą jest brak możliwości swobodnego uzyskania wody bakteriostatycznej w aptekach. "Woda bakteriostatyczna" jest zwykle wydawana na receptę, mimo że nie jest lekiem.

Ważne: Bacteriostatic Water Magnus Pharmaceuticals nie ma szkodliwego działania, a podczas jego stosowania nie występują skutki uboczne. Nie należy go stosować, chyba że w instrukcji leku podano inną substancję do przygotowania roztworu.

Specyfikacje
Substancja aktywna Peptide
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Magnus Pharmaceuticals
Pakowanie Butelka

Bacteriostatic Water 10 ml Magnus Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge