Boldenone 250 mg Magnus Pharmaceuticals  • 65.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Opis Boldenone 250 mg Magnus Pharmaceuticals

Boldenone 250 mg to doskonały steryd, który łączy w sobie łagodne androgenne i estrogenne działanie na organizm. Można go w pełni określić mianem łagodnego testosteronu, gdyż nie różni się od niego zbytnio w swojej budowie. Główna różnica polega na obecności wiązań podwójnych w pozycjach 1 i 4. To właśnie dzięki tej właściwości substancja ta cieszy się doskonałym zapotrzebowaniem wśród profesjonalnych sportowców.

Boldenone Magnus Pharmaceuticals to steryd anaboliczny, który początkowo był stosowany jedynie w weterynarii. Ale później był szeroko stosowany w podnoszeniu ciężarów i przez sportowców. Jeśli chodzi o jego skład, to jest on niezwykle podobny do testosteronu, tylko ma nieco inne działanie na organizm. Kup Boldenone 250 mg w Polsce ze względu na jego pozytywny wpływ na procesy metaboliczne. Jego przyjmowanie szybko przyspiesza metabolizm białek, co samo w sobie pozytywnie wpływa na wzrost masy mięśniowej.

Boldenone Magnus Pharmaceuticals Wydajność

Boldenone 250 mg nie jest trudny do kupienia, jeśli wiesz, gdzie dokonać zakupu i jak prawidłowo używać go do pożądanych celów. Produkt jest popularny ze względu na własne walory, a konkretnie:

  • Powolny okres półtrwania aktywnego składnika, Boldenone jest w 100% gwarantowane, aby zwiększyć jakość masy mięśniowej;
  • Jego skuteczność poprawia apetyt, co jest ważne dla sportowców;
  • Zwiększa ogólną siłę i wytrzymałość;
  • Powoduje wzrost liczby czerwonych krwinek we krwi, dzięki czemu tkanki są łatwiej nasycane tlenem;
  • Usprawnia procesy metaboliczne;
  • Zwiększa syntezę białek.

Boldenone 250 mg Magnus Pharmaceuticals może być kupowany w Polsce zarówno przez nowych, jak i doświadczonych sportowców, ponieważ preparat jest bezpieczny dla wątroby i ogólnie dla organizmu, w przypadku gdy kojarzy się z innymi preparatami tej klasy. Należy również zwrócić uwagę na słabe działanie androgeniczne.

Działania niepożądane Boldenone 250 mg

W niezwykle rzadkich przypadkach mogą wystąpić negatywne objawy działania steroidu, takie jak:

  • Wypadanie włosów na głowie;
  • Wysypki, trądzik;
  • Przerost gruczołu krokowego.

Ogólnie rzecz biorąc, nie ma praktycznie żadnych innych negatywnych skutków, jeśli unika się przedawkowania. Nawet kobiety mogą przyjmować lek bez ryzyka dla swojego zdrowia, pomimo tego, że są one ogólnie przeciwwskazane dla większości aas. Boldenone Magnus Pharmaceuticals mogą kupić w Polsce osoby, które nie mają żadnych problemów zdrowotnych. Boldenon nie jest zalecany dla osób z chorobami układu krążenia w wywiadzie, ponieważ Boldenon zwiększa stężenie cholesterolu w krwiobiegu.

Informacja dla osób chcących kupić produkt w Polsce

Boldenone Magnus Pharmaceuticals jest najlepiej wchłaniany w połączeniu z olejem rybnym i nie jeść zbyt wiele tłustych pokarmów, aby produkt mógł być lepiej zrozumiany. Boldenone może być stosowany w sporcie albo na własną rękę lub w połączeniu z innymi anabolikami. Zalecana dzienna dawka w postaci shotów wynosi od 400 do 800 mg. Niskie dawki dają słabe efekty, a wysokie zwiększają szansę na trwałe uszkodzenie. Czas trwania kursu Boldenone Magnus Pharmaceuticals waha się od około 7-10 tygodni. Po zakończeniu jego stosowania warto zastosować reżim przed zabiegiem.

Ponieważ boldenon jest estrem undeselenatu, powinien być wstrzykiwany co tydzień. Jego aktywność jest aktywna w organizmie przez ponad 4 tygodnie. Dawka 300-400 mg leku jest uważana za maksymalną i nie będzie toksyczna dla wątroby.

Boldenone 250 mg Magnus Pharmaceuticals kupić oznacza, aby dokonać najlepszego wyboru dla przyrostu masy. Steryd da doskonałe wyniki żylne, ponieważ jest najczęściej stosowany w okresach chudego wzrostu. Jednak w przypadku stosowania sterydów anabolicznych, które zwiększają apetyt, czyli dokładnie to, czym jest boldenone, nie będzie problemu z utratą wagi. Większość ciężarowców znaleźć go bardzo kompatybilny z enanthate testosteronu i cypionate dla bardziej wyraźny efekt.

Specyfikacje
Substancja aktywna Boldenone
Składnik aktywny, mg 250
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Magnus Pharmaceuticals

Boldenone 250 mg Magnus Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge