Boldenone 250 mg Swiss Remedies


  • Producent: Swiss Remedies
  • Kod produktu: APL-0410
  • Dostępność: W magazynie

  • 6.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Opis

Podnazwa: Boldenone undecylenate Swiss Remedies 250mg

Zawartość: 250mg/ml Boldenone undecylenate Swiss Remedies (10x1ml fiolka)

Nazwa chemiczna: 1,4 androstadien-3-on,17beta-ol, 1-dehydrotestosteron

Działania niepożądane

Działania niepożądane leku Equipoise są na ogół niewielkie. Struktura boldenonu pozwala mu na konwersję do estrogenów, ale nie ma do nich wyjątkowo wysokiego powinowactwa. Badania nad aromatyzacją sugerują, że szybkość przemiany estrogenów jest o około połowę mniejsza niż testosteronu. Retencja wody z tym związkiem byłaby zatem nieco wyższa niż z Deca-Durabolin (z szacowanym współczynnikiem konwersji 20%), ale znacznie niższa niż z silniejszym związkiem, takim jak testosteron. Nadal istnieje możliwość wystąpienia działania niepożądanego związanego z estrogenami podczas stosowania leku Equipoise, ale problemy nie występują zazwyczaj przy umiarkowanym dawkowaniu. Ginekomastia może stać się problemem, ale zwykle tylko u osób bardzo wrażliwych lub (ponownie) stosujących większe dawki. Oczywiście, jeśli efekty estrogenowe staną się problemem, dodanie Nolvadexu powinno uczynić cykl bardziej znośnym. Lek przeciwaromatyczny, taki jak Arimidex, Femara lub Amonasin, byłby silniejszą opcją, ale prawdopodobnie nie jest konieczny przy tak łagodnym leku.

Jak przyjmować

 aby utrzymać stabilny poziom we krwi, lek Equipoise należy wstrzykiwać co najmniej raz w tygodniu. Najczęściej stosuje się go w dawce 400-600 mg na tydzień dla mężczyzn i 50-150 mg na tydzień dla kobiet.

 

Szczegóły

 Boldenone undecylenate Swiss Remedies wykazuje silne właściwości anaboliczne i umiarkowane androgeniczne. Ester undecylenowy znacznie przedłuża działanie leku (ester undecylenowy jest tylko o jeden atom węgla dłuższy niż dekanian), tak że wstrzyknięcia muszą być powtarzane klinicznie co trzy lub cztery tygodnie. W medycynie weterynaryjnej Equipoise jest stosowany przede wszystkim u koni ze względu na wyraźny wpływ na masę ciała, apetyt i ogólne usposobienie. Jak wszystkie sterydy, substancja ta ma wyraźną zdolność do zwiększania produkcji czerwonych krwinek. W ostatnich latach substancja ta stała się bardzo popularna wśród sportowców. Wielu uważa, że jest to idealny zamiennik dla Deca-Durabolin. Equipoise nie jest szybkim budowniczym masy, ale zapewnia powolny, ale stały wzrost siły i jakości masy mięśniowej. Najbardziej pozytywne efekty stosowania tego leku widać, gdy jest on stosowany w dłuższych cyklach, trwających zwykle co najmniej 10 tygodni. Mięśnie zdobyte nie powinny być gładka masa zobaczyć z androgenów, ale bardzo zdefiniowane i solidny wygląd.

Boldenone 250 mg Swiss Remedies - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge