Boldenone Undecylenate 200 mg Aburaihan  • 8.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Opis: Boldenone Undecylenate 200mg

- Producent: Aburaihan

- Klasa leku: syntetyczny steroid

- Postać farmaceutyczna: ampułka z roztworem do wstrzykiwań domięśniowych

- Działanie androgeniczne: 50% testosteronu

- Efekt anaboliczny: 100% testosteronu

- Aromatyzacja: niska lub żadna

- Działanie progestagenne: niskie

- Hepatotoksyczność: Nie zaobserwowano.

- Czas trwania efektu: około 4 tygodnie

Aburaihan (boldenon) jest skuteczną pochodną testosteronu o niskiej aktywności androgenicznej. Sprzyja zdobywaniu wysokiej jakości beztłuszczowej masy mięśniowej i zwiększaniu siły sportowców w kulturystyce i powerliftingu (podnoszenie ciężarów).

Działanie farmakologiczne

BOLDENONE-U 200mg generuje powolny, ale stały wzrost szczupłych i twardych mięśni. Produkt sprzyja zwiększeniu apetytu i stymuluje funkcję krwiotwórczą. W trakcie suplementacji Boldenonem 200 zwiększa się liczba czerwonych krwinek, co poprawia dopływ tlenu do tkanki mięśniowej podczas treningu.

Ze względu na pozytywny wpływ Boldenone 200 na wydajność wytrzymałościową, lek jest stosowany w lekkoatletyce.

Głównym celem Boldenone 200 jest kurs zastosowanie do chudego i normalizacji wagi u sportowców. Lek pozwala uniknąć zatrzymania płynów w mięśniach i powoduje wyraźne odciążenie i uwypuklenie żył.

Doświadczeni sportowcy uważają, że Boldenone 200 jest idealnym anabolikiem o szerokim zakresie zastosowań i minimalnych skutkach ubocznych.

Stosowanie i dawkowanie

Kurs stosowania Boldenone 200 trwa przez 8-10 tygodni. Optymalna tygodniowa dawka wynosi 400-600 mg, którą można wstrzyknąć jednorazowo do tkanki mięśniowej.

Mniejsza ilość nie daje oczekiwanego efektu, ale zwiększanie dawki jest również niepożądane ze względu na ryzyko powikłań.

Połącz

W celu uzyskania masy mięśniowej sportowcy łączą Boldenone 200 z Trenbolonem lub Enanthate, który jest najbardziej odpowiednim produktem dla początkujących kulturystów, ponieważ koryguje efekty anaboliczne i androgenne. Oprócz Testosteronu i Boldenonu 200 zaleca się również stosowanie Clomidu, ponieważ zapobiega on powstawaniu estrogenowych skutków ubocznych.

Działania niepożądane

Nie ma ryzyka niekorzystnego wpływu na organizm przy dostosowaniu czasu trwania kursu i dawek.

Boldenone Undecylenate 200 mg Aburaihan - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge