Cabaser Original 1 mg Pfizer Labs


  • Producent: Pfizer
  • Kod produktu: APL-0124
  • Dostępność: W magazynie

  • 6.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Cabaser Original 1 mg Pfizer Labs kupić w Polsce

Główne działanie Kaberoglinu polega na aktywacji receptorów dopaminergicznych, które znajdują się na komórkach laktotropowych przysadki mózgowej. Mówiąc prościej, po zażyciu leku dochodzi do przyspieszenia syntezy dopaminy i spowolnienia produkcji prolaktyny, co powoduje szereg nieprzyjemnych skutków: powiększenie piersi (ginekomastia), zaburzenia hormonalne, impotencję i niepłodność u mężczyzn.

Jeśli chcesz unormować życie seksualne i zneutralizować działanie sterydów, skorzystaj z osiągnięć farmakologii sportowej. Pomoże to zachować zdrowie mężczyzn. Już trzy godziny po zażyciu leku Cabaser Original 1 mg firmy Pfizer Labs obniża się poziom prolaktyny. Efekt utrzymuje się od jednego tygodnia do jednego miesiąca, ale jeśli przyjmujesz sterydy lub leki anaboliczne, skonsultuj się z lekarzem w Polsce w sprawie dawkowania.

Działanie leku Cabaser Original Pfizer Labs

  • Usuwanie nagromadzonych płynów z organizmu;
  • znaczny wzrost apetytu;
  • skuteczne spalanie złogów tłuszczu;
  • Minimalne wahania masy ciała;
  • zwiększenie widoczności żył.

Cabaser Original Pfizer Labs to tabletki, które hamują wydzielanie prolaktyny (hormonu żeńskiego). Zwiększa libido i erekcję u mężczyzn, sprzyja częstszym stosunkom płciowym i obniża ciśnienie krwi. Cabaser Original może znacząco zmniejszyć efekty działania sterydów (Nandrolonu i Trenbolonu), dlatego jest często włączany do terapii po zakończeniu kursu. Produkt jest bezpiecznym analogiem bromokryptyny.

Jak stosować lek Cabaser Original 1 mg

W kulturystyce produkt ten jest dość często stosowany w celu zahamowania skutków ubocznych sterydów z grupy progresywnych. Cabergolina jest przepisywana w połączeniu z przyjmowaniem leków anabolicznych. Stosowanie preparatu należy rozpocząć w drugim tygodniu leczenia ACC (w momencie osiągnięcia maksymalnego stężenia anabolicznego) od dawki 0,25 mg raz na cztery dni (0,5 mg raz w tygodniu). Stosowanie produktu należy kontynuować przez 2 do 3 tygodni po zakończeniu leczenia steroidami.

Do przeprowadzenia pełnego kursu leczenia preparatem Cabaser Original 1 mg potrzeba co najmniej 8-10 tabletek. Lek ten jest przepisywany nie tylko kulturystom, ale także osobom z zaburzeniami hormonalnymi. Badanie kontrolne poziomu prolaktyny w organizmie przeprowadza się miesiąc po całkowitym zakończeniu terapii.

Działania niepożądane leku

Cabaser Original firmy Pfizer Labs, jeśli jest przyjmowany zgodnie z zalecanym schematem dawkowania, rzadko wywołuje skutki uboczne - w większości przypadków nie występują one wcale. Opinie o Cabergolinie w Polsce jako leku powodującym osłabienie i obniżającym odporność są pisane przez osoby przekraczające zalecane dawki.

Specyfikacje
Substancja aktywna Cabergoline
Składnik aktywny, mg 1
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 1
Producent Pfizer Labs
Pakowanie Opakowanie (20 tabletek), 1 tabletka

Cabaser Original 1 mg Pfizer Labs - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge