CJC 1295 DAC 2 mg Peptide Sciences • 41.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Kup CJC 1295 DAC 2 mg Peptide Sciences w Polsce

CJC 1295 DAC firmy Peptide Sciences to peptyd o przedłużonym uwalnianiu, popularny w celu zwiększenia masy mięśniowej i szybkiej regeneracji. Został on opracowany niedawno, ale stał się bardzo poszukiwany w niemal wszystkich dyscyplinach sportowych, ponieważ jest formułą uniwersalną. Jego działanie jest podobne do działania sterydów i hormonu wzrostu, ponieważ jest to bardzo silna substancja. Jest to fragment białka składający się z 33 aminokwasów.

Jego stosowanie pozwala na szybkie osiągnięcie sukcesu bez skutków ubocznych i terapii po zakończeniu kursu. CJC 1295 DAC jest odpowiedni zarówno dla mężczyzn, jak i kobiet, niezależnie od uprawianej dyscypliny sportu czy przeznaczenia. Po wstrzyknięciu szybko rozprzestrzenia się w krwiobiegu i przynosi pierwsze efekty w ciągu 2 godzin. Peptyd ten działa na przysadkę mózgową. Uwalnia do krwi duże ilości hormonu wzrostu, który jest odpowiedzialny za wiele funkcji w organizmie, w tym siłę, wytrzymałość i masę.

Warto wiedzieć, że nawet najbezpieczniejszy produkt może wywołać reakcję alergiczną, dlatego przed jego użyciem należy skonsultować się z lekarzem lub trenerem w Polsce.

Zalety leku CJC 1295 DAC 2 mg

 • Promuje stabilny wzrost mięśni poprzez działanie na produkcję hormonu wzrostu;
 • Zwiększa potencjał energetyczny;
 • Nasyca komórki organizmu azotem;
 • Bierze udział w metabolizmie tłuszczów;
 • Zwiększa siłę i szybkość;
 • Zapewnia szybką regenerację między treningami;
 • Poprawia jakość życia seksualnego;
 • Normalizuje przemianę materii;
 • Wzmacnia układ odpornościowy;
 • Pozytywny wpływ na układ kostny, stawy;
 • Normalizuje tło hormonalne;
 • Odmładza organizm, wspomaga odnowę komórek.

CJC 1295 DAC Peptide Sciences, którego opinie są pozytywne, udowodnił swoją skuteczność i przeszedł wszystkie testy. Jego moc i miękkość sprawiają, że jest odpowiedni dla początkujących, nie wpływając na ich zdrowie i system hormonalny. Wiele osób stwierdziło, że podczas kursu nie odczuwa się dyskomfortu ani nie ma żadnych poważnych skutków.

CJC 1295 DAC Peptide Sciences Kurs indywidualny

Każdy lek posiada instrukcję stosowania. Czasami nie jest to wystarczające dla wielu sportowców, ponieważ dawki substancji różnią się w zależności od wagi sportowca, jego danych fizycznych i przeznaczenia. Do bezpiecznego stosowania preparatu CJC 1295 DAC Peptide Sciences wystarczy 1000mcg tygodniowo, ważne jest, aby podzielić tę ilość na 2 razy.

Jeśli po kilku tygodniach stosowania leku efekt jest niewystarczający, można zwiększyć dawkę do 2000 mcg na tydzień. W takim przypadku należy monitorować swoje samopoczucie, aby uniknąć działań niepożądanych. Lek ten jest zwykle stosowany samodzielnie, ale nie można wykluczyć jego połączenia z innymi środkami sportowymi. W naszym sklepie internetowym można kupić CJC 1295 DAC 2 mg Peptide Sciences w Polsce w atrakcyjnej cenie.

Specyfikacje
Substancja aktywna Peptide
Składnik aktywny, mg 2
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 5
Producent Peptide Sciences
Pakowanie Pakowanie (5 butelek), Butelka

CJC 1295 DAC 2 mg Peptide Sciences - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge