Clenbuterol 40 mcg Magnus Pharmaceuticals • 39.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Clenbuterol 40 mcg to bardzo ciekawy lek, na którym powinien skupić się każdy sportowiec. Należy do niesteroidowej grupy hormonów, choć jego działanie jest w stu procentach podobne do sterydów. Na początku Clenbuterol został opracowany i stosowany głównie w medycynie wyłącznie do leczenia astmy. Ale ze względu na swoje cechy, jest bardziej szeroko stosowany w świecie dyscyplin sportowych, w szczególności przez sportowców, którzy wolą kupić clenbuterol, aby osiągnąć swoje cele przez lata.

Zastosowanie Clenbuterol Magnus Pharmaceuticals w Polsce

Głównym celem Clenbuterol 40 mcg przez Magnus Pharmaceuticals jest promowanie szybkiego i skutecznego wzrostu masy mięśniowej, oprócz tego jest również wyraźny wzrost siły i energii. Mówi się, że Clenbuterol ma silne działanie antykataboliczne poprzez zmniejszenie tempa rozpadu białek dominującej tkanki mięśniowej i promowanie wzrostu komórek mięśniowych. Dlatego większość kulturystów chce kupić Clenbuterol 40 mcg w Polsce w cenie przystępnej dla każdego, a zwłaszcza do stosowania pod koniec kursu sterydów, aby stłumić fazę kataboliczną i zmaksymalizować mięśnie i siłę mięśni.

Szczególne zastosowania Clenbuterol 40 mcg Magnus Pharmaceuticals

Ponieważ, gdy sterydy anaboliczne i androgenne są stosowane równolegle z Clenbuterol, działanie sterydów na organizm jest zwiększone, a synteza białek przyspieszona. Dawka jest przepisywana osobiście i zależy bezpośrednio od wagi sportowca. Najczęściej kulturyści przyjmują 5-7 tabletek, co odpowiada 100-140 mg na dobę.

Kobiety mogą kupić Clenbuterol Magnus Pharmaceuticals i spożywać w dawce 80-100 mcg dziennie. Najlepiej rozpocząć stosowanie Klon Magnus od jednej tabletki na dobę, a następnie każdego dnia zwiększać dawkę do przepisanej przez lekarza w Polsce. Istnieją różne schematy użytkowania, ale we wszystkich przypadkach głównym celem jest osiągnięcie wysokiej jakości utraty tłuszczu, a także prawidłowego stosunku siły do wzrostu masy mięśniowej. Czas stosowania w dowolnie wybranym wariancie będzie wynosił co najmniej 8-10 tygodni.

Reakcje uboczne na Clenbuterol 40 mcg

Clenbuterol 40 mcg Magnus Pharmaceuticals nie jest hormonalny i nie ma działań niepożądanych, które są szczególne dla anabolików, a kobiety i mężczyźni chętnie go przyjmują. Niektóre z możliwych złych skutków obejmują:

 • Lęk;
 • Drażliwość;
 • Zwiększone kołatanie serca;
 • Drgające kończyny;
 • Ból w głowie;
 • Nadmierne pocenie się;
 • Senność i letarg;
 • Skurcze mięśniowe, skurcze;
 • Zwiększone ciśnienie krwi;
 • Nudności, rzadko wymioty.

Efekty te są tymczasowe i znikną same po tygodniu, nie wymagając nawet zakończenia stosowania produktu Clenbuterol Magnus Pharmaceuticals. Przeciwwskazaniem jest nadwrażliwość na substancję czynną i pozostałe składniki.

Specyfikacje
Substancja aktywna Clenbuterol
Składnik aktywny, mg 0,04
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 0,04
Producent Magnus Pharmaceuticals
Pakowanie Opakowanie (100 tabletek)

Clenbuterol 40 mcg Magnus Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge