Clenbuterol 40 mkg Balkan Pharmaceuticals  • 12.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacje dla osób chcących kupić Clenbuterol Balkan Pharmaceuticals w Polsce

Clenbuterol 40 mkg firmy Balkan Pharmaceuticals, jako środek pobudzający ośrodkowy układ nerwowy, ma silne działanie kataboliczne; w wielu krajach jest stosowany w leczeniu chorób płuc (w szczególności astmy oskrzelowej). Stosuje się go głównie po zakończeniu kursu sterydowego.

Ze względu na wyraźne działanie spalające tłuszcz, lek jest często stosowany w celu utraty wagi. Proces spalania tłuszczu nie wymaga stosowania wyczerpujących diet, ale powoduje niewielki wzrost temperatury ciała. Ten wzrost temperatury jest również odpowiedzialny za zużycie tłuszczu. W naszym sklepie internetowym można kupić Clenbuterol Balkan Pharmaceuticals w Polsce w konkurencyjnej cenie.

Clenbuterol 40 mkg Balkan Pharmaceuticals Instrukcja użycia

Dawkowanie leku Clenbuterol Balkan Pharmaceuticals zależy od masy ciała i reakcji organizmu na działania niepożądane. Dla mężczyzn średnia dawka wynosi 100-140 mcg, dla kobiet 80-100 mcg dziennie.

Należy rozpocząć przyjmowanie leku od 1 tabletki dziennie, a następnie raz dziennie przyjmować więcej niż 1 tabletkę, aby osiągnąć wymaganą dawkę. Czas przyjmowania Clenbuterol wynosi średnio 8-10 tygodni. Schematy dawkowania różnią się w zależności od tego, czy chodzi o spalanie tłuszczu, czy o optymalne zrównoważenie przyrostu masy mięśniowej i siły. Ponieważ Clenbuterol traci swoje właściwości anaboliczne po 18 dniach zażywania, lepiej jest stosować go naprzemiennie przez 2 tygodnie i 2 tygodnie odpoczynku.

Clenbuterol jest idealny dla kobiet w Polsce do spalania tłuszczu, ponieważ nie ma takich samych skutków ubocznych jak sterydy hormonalne.

Clenbuterol 40 mkg skutki uboczne

Najczęstsze działania niepożądane podczas stosowania leku Clenbuterol Balkan Pharmaceuticals to:

  • mdłości, wymioty
  • palpitacje
  • niepokój i strach
  • bóle głowy
  • pocenie się
  • lekkie drżenie palców
  • skurcze mięśni
  • senność
  • wysokie ciśnienie krwi

Skurczom mięśni może zapobiec picie dużej ilości wody (5-7 litrów dziennie), spożywanie bananów, pomarańczy lub leków zawierających potas. Bóle głowy można łagodzić środkami przeciwbólowymi. Na ogół działania niepożądane leku Clenbuterol 40 mkg mogą ustąpić samoistnie po 8-10 dniach stosowania leku.

Specyfikacje
Substancja aktywna Clenbuterol
Składnik aktywny, mg 0,04
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 0,04
Blister, tabletki 4. 25
Producent Balkan Pharmaceuticals
Pakowanie Blister (25 tabletek), Opakowanie (4 blistry)

Clenbuterol 40 mkg Balkan Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge