Clomid 50 mg Prime  • 54.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacje dla osób chcących kupić Clomid Prime w Polsce

Clomid 50 mg jest lekiem stosowanym w celu przywrócenia produkcji testosteronu. Lek należy do grupy leków estrogenowych. Głównym składnikiem aktywnym leku Clomid Prime jest klomifen. Ma wyraźne właściwości antagonistyczne. Lek blokuje receptory jajnikowe i mózgowe odpowiedzialne za produkcję estrogenów. Clomid zwiększa stężenie estradiolu we krwi. Lek ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród nabywców w Polsce.

Statystyki pokazują, że stosowanie klomifenu znacznie zwiększa prawdopodobieństwo wystąpienia ciąży mnogiej u kobiet. Możesz kupić Clomid 50 mg Prime w sklepie internetowym anaboliki-pl.com bez recepty. Cena Clomidu z Prime jest przystępna.

Dlaczego i w jakiej dawce należy przyjmować Clomid 50 mg

Clomid jest skutecznie stosowany w leczeniu niepłodności. Stymuluje owulację u kobiet i produkcję spermy u mężczyzn. Lek ten może skutecznie leczyć choroby żeńskiego układu rozrodczego. Klomifen jest przepisywany w przypadku amenorrhoea o różnej etiologii oraz w przypadku policystycznych jajników.

Clomid zwiększa wytrzymałość i aktywność seksualną u mężczyzn. Lek ten cieszy się dużym zainteresowaniem wśród sportowców. Sportowcy stosowali go w celu regeneracji po zażyciu hormonów sterydowych i sterydów anabolicznych. Sportowcy mogą zamówić clomid w Polsce, aby stymulować produkcję naturalnego testosteronu. Klomifen otrzymał pozytywne recenzje w leczeniu gonadotropowych zaburzeń czynności przysadki.

Dawka leku Clomid Prime jest przepisywana indywidualnie. W celu stymulacji owulacji lek jest przepisywany w dawce 50 mg na dobę. Czas trwania leczenia wynosi 1 miesiąc. W kulturystyce dawkę leku oblicza się w inny sposób. Sportowcom zaleca się stosowanie Clomidu w dawce 150 mg, po 2 dniach dawkę należy zmniejszyć do 100 mg na dobę. Średni czas trwania leczenia wynosi 2-3 tygodnie.

Działania niepożądane leku Clomid 50 mg Prime

Lek Clomid 50 mg Prime może powodować następujące działania niepożądane, jeśli zalecana dawka zostanie przekroczona, a leczenie przedłużone:

  • Zwiększona drażliwość;
  • Zaburzenia snu;
  • Zaburzenia widzenia;
  • Nudności i wymioty;
  • Biegunka;
  • Zapalenie skóry;
  • Rozwój reakcji alergicznych.
Specyfikacje
Substancja aktywna Clomid
Składnik aktywny, mg 50
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 50
Producent Prime
Pakowanie Opakowanie (50 tabletek)

Clomid 50 mg Prime - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge