Drostanolone Enantate 200 mg Prime • 85.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Drostanolone Enantate 200 mg Prime kupić w Polsce

Drostanolone Enantate 200 mg to steryd anaboliczno-androgenny, często spotykany w Polsce pod nazwą Masterone. Składa się on z dwóch estrów testosteronu, które są wchłaniane do krwiobiegu w różnym tempie.

Drostanolone Enantate Prime ma wysokie działanie androgenne, a jego działanie anaboliczne jest bardzo niskie. Jest to inhibitor aromatazy. Początkowo lek był stosowany w leczeniu raka piersi u kobiet, ale ze względu na bardzo wysokie ryzyko wirylizacji został wycofany z użycia i obecnie jest stosowany wyłącznie przez sportowców chcących poprawić swoje wyniki.

Skuteczność działania Drostanolone Enantate 200 mg

Przyjmowanie Drostanolonu zapewnia:

 • wyraźne działanie moczopędne - skutecznie eliminuje resztki wody z organizmu;
 • Hamuje katabolizm;
 • Aktywnie zwiększa wydajność siłową;
 • Spala podskórną tkankę tłuszczową - kurs stosowania Drostanolonu może usunąć do 7% tkanki tłuszczowej;
 • Mięśnie zyskują twardość, sztywność, a ulga zaczyna być dobrze widoczna.

Najczęściej lek ten jest stosowany przez mężczyzn w trakcie suszenia, jako najbardziej skuteczny. Możesz kupić Gonadotropina 5000 IU w najbardziej konkurencyjnych i przystępnych cenach w Polsce, wystarczy złożyć zamówienie online z dostawą na naszej stronie internetowej.

Jak stosować Drostanolone Enantate Prime

Maksymalna dawka wynosi pięćset miligramów na tydzień. Pobór przeprowadza się raz na siedem dni. Warto zauważyć, że zwiększenie dawki produktu nie prowadzi do zwiększenia skuteczności, a działania niepożądane będą wyraźniejsze. W razie potrzeby Drostanolone Enantate Prime może być stosowany na kursie indywidualnym, przy czym nie należy zapominać o przeprowadzaniu testów i korektach kursu.

Najlepiej jest prowadzić kursy łączone z lekiem, dzięki czemu łatwiej jest wyeliminować negatywne skutki jego stosowania. Najczęściej sportowcy przyjmują Oxandrolon, Winstrolon lub ich analogi. Nie należy zapominać o wstępnej rejestracji Drostanolone Enantate po zakończeniu przyjmowania leku, aby przywrócić równowagę hormonalną.

Działania niepożądane steroidu

Warto przestrzegać dawkowania leku Drostanolone Enantate Prime, aby uniknąć wystąpienia nieprzyjemnych skutków. Działania niepożądane pojawiają się najczęściej w wyniku przedawkowania i samowolnego wydłużenia czasu trwania kursu. Niska aktywność androgenna przyczynia się do występowania takich niewielkich efektów androgennych:

 • Wirylizacja;
 • Trądzik;
 • Łysienie;
 • Agresywność, drażliwość;
 • Hamowanie wytwarzania endogennych hormonów płciowych.
Specyfikacje
Substancja aktywna Drostanolone, Drostanolone enanthate
Składnik aktywny, mg 200
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Prime
Pakowanie Butelka

Drostanolone Enantate 200 mg Prime - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge