Drostanolone Propionate 100 mg Magnus Pharmaceuticals  • 72.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Drostanolone Propionate 100 mg Magnus Pharmaceuticals w Polsce

Drostanolone Propionate 100 mg to jeden z najskuteczniejszych produktów popularnych wśród strongmanów i przedstawicieli innych sportów siłowych. Ma zwiększoną aktywność androgeniczną i względny efekt anaboliczny. Kulturyści, którzy robią kulturystykę, triathlon, i powerlifting wybrać Drostanolone Propionate Magnus Pharmaceuticals kupić na etapie suszenia, aby dodać wybuchową siłę podczas pobytu w ich klasie wagowej.

Anabolic nie ma zdolności do konwersji do estrogenów, a wręcz przeciwnie, jest blokerem aromatazy, która jest niezbędna dla przedstawicieli płci męskiej. Natomiast dla pań jego przyjmowanie jest zabronione ze względu na skłonność do wirylizacji. Sterydy można kupić w Polsce w formie zastrzyków oraz w 2 estrach: propionianowym i enantanowym. Oprócz tych właściwości, steryd w połączeniu z prawidłową dietą przyczyni się do natychmiastowego zmniejszenia stężenia podskórnej tkanki tłuszczowej.

Skuteczność Drostanolone Propionate 100 mg

Efekt przyjmowania Drostanolone Propionate Magnus Pharmaceuticals występuje w następujących pozytywnych przejawach:

  • Jest silnym spalaczem tłuszczu, który pomaga szybko zmniejszyć poziom tłuszczu w organizmie.
  • Daje niewielki wzrost masy. Jest to ważne, jeśli nie ma chęci przybrania na wadze, ale jest cel zwiększenia siły i wytrzymałości w cyklu chudym.
  • Hamuje produkcję aromatazy. Ta jakość jest bardzo ważna dla facetów, ponieważ organizm nie będzie produkował nadmiernej ilości estrogenów.
  • Żołądkowość i gęstość mięśni. Osiągnięty dzięki umiarkowanemu działaniu moczopędnemu na organizm.

Schemat sterydów

Na standardowym schemacie, anabolik może być wstrzykiwany przez nie więcej niż dziesięć tygodni. Jeśli jest stosowany jako spalacz tłuszczu, można zainwestować w sześć tygodni. W ciągu 7 dni nie można stosować więcej niż 400-600 mg. Drostanolone Propionate Magnus Pharmaceuticals podaje się głównie podskórnie. Osoby początkujące powinny stosować inny schemat: 50 mg anabolika na kursie solo co drugi dzień przez 6 tygodni.

W celu poprawy wartości wytrzymałościowych Drostanolone Propionate 100 mg można nabyć w Polsce w połączeniu z testosteronem lub turinabolem w maksymalnej dawce 400 mg co 8 tygodni.

Jeśli kulturyści wolą używać produktu jako suplementu na beztłuszczową masę mięśniową, najlepiej połączyć go z oxandrolonem w dawce 400 mg przez okres 8 tygodni.

Efekty uboczne po spożyciu Drostanolone Propionate Magnus Pharmaceuticals

Jeśli zdecydowanie zdecydowałeś się na Drostanolone Propionate 100 mg, to ważne jest, aby mieć świadomość możliwości złych reakcji. Wśród nich najczęściej obserwowane są:

  • Działanie androgeniczne - częściowe łysienie, uczucie rozdrażnienia, nerwowość, trądzik, wirylizacja u pań.
  • Skoki ciśnienia krwi, które są widoczne przy podwyższonym cholesterolu we krwi.
  • Spadek produkcji naturalnych hormonów płciowych, który jest spowodowany spożyciem hormonu wchodzącego w skład sterydu.

Aby zapobiec negatywnym objawom, należy ściśle przestrzegać zalecanych dawek i nie przekraczać czasu trwania cyklu. Farmaceutyki sportowe w Polsce w najniższej cenie kupisz w naszym sklepie internetowym.

Specyfikacje
Substancja aktywna Drostanolone, Drostanolone propionate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Magnus Pharmaceuticals

Drostanolone Propionate 100 mg Magnus Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge