Enandrol (Testosterona E) 250 mg Balkan Pharmaceuticals  • 8.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Enandrol (Testosterona E) 250 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce

Enandrol firmy Balkan Pharmaceuticals to długo działający testosteron, silny steryd androgenny, którego okres aktywności w organizmie wynosi 2-3 tygodnie. Z pomocą tego sterydu sportowcy budują solidną masę mięśniową, której towarzyszy oczywiście gromadzenie się wody w organizmie. Enandrol (Testosterona E) 250 mg jest stosowany w celu szybkiej regeneracji mięśni po ciężkich walkach.

Generalnie sportowcy używają Enandrol Balkan Pharmaceuticals do szybkiego budowania masy mięśniowej w okresie przygotowawczym, kurs może zyskać do 10 kg mięsa, a także zwiększyć ich wydajność siłową do 30%. Aby uniknąć ginekomastii na kursie z Enanthate jest konieczne, aby wziąć Proviron.

Kurs Enandrol Balkan Pharmaceuticals

Aby osiągnąć pożądany efekt, wystarczy 6-7 tygodni kursu. W tym czasie można uzyskać maksymalne wyniki.

Przeciętna dawka dla niedoświadczonych sportowców wynosi 250-500 mg tygodniowo i powinna być wystarczająca. Enandrol jest sterydem dla doświadczonych sportowców i nie powinien być stosowany przez nowicjuszy w pierwszym roku treningu.

Enandrol, jak wspomnieliśmy, jest sterydem o przedłużonym działaniu i jest idealny w połączeniu z sterydami tabletek, łącząc Enandrol (Testosterona E) z methandrostenolone (metan), na przykład, towarzyszy silniejszy efekt androgenów działania, wzrost siły i masy mięśniowej zostanie znacznie zwiększona.

Enandrol (Testosteron E) 250 mg jest przeznaczony wyłącznie do kursów podnoszenia ciężarów; polscy sportowcy nie stosują go w celu uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej. Testosteron E jest również idealny do łączenia z dekoncentratem nandrolonu. Ogólnie rzecz biorąc, steryd ten można łączyć z prawie wszystkimi sterydami doustnymi i iniekcyjnymi, takimi jak boldenon, sustanon, stanazolol itp.

Efekty uboczne stosowania leku Enandrol (Testosterona E) 250 mg

Jedynym skutkiem ubocznym, jak również na wszystkich androgenów jeden, duże nagromadzenie wody w organizmie, jak również w rzadkich przypadkach trądzik i ginekomastia spotkać. Po zażyciu Enandrol Balkan Pharmaceuticals radzimy każdemu sportowcowi zażycie przedtreningówki.

Na naszej stronie internetowej można kupić oryginalny Enandrol (Testosterona E) 250 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce, nasi konsultanci pomogą Ci wybrać optymalny schemat dla Twojej kwoty.

Specyfikacje
Substancja aktywna Testosterone, Testosterone enanthate
Składnik aktywny, mg 250
Formularz wydania Ampułka, Butelka
Producent Balkan Pharmaceuticals
Pakowanie Ampułka, opakowanie (10 ampułek), butelka

Enandrol (Testosterona E) 250 mg Balkan Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge