Finasteride 5 mg Balkan Pharmaceuticals  • 28.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Finasteride 5 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce

Finasteride od Balkan Pharmaceuticals to preparat pochodzenia niesteroidowego, który znalazł zastosowanie w praktyce medycznej, a także jest aktywnie wykorzystywany w fazie przyjmowania anabolików. W kulturystyce jest uznawany przez wielu sportowców za najlepszy środek przeciw łysieniu. Silne sterydy i androgeny powodują wypadanie włosów u sportowców, ponieważ ich przyjmowanie zwiększa stężenie dihydrotestosteronu w organizmie. A testosteron z kolei prowokuje łysienie typu męskiego, a przyjmowanie leków tylko przyspiesza ten proces. Buy Finasteride 5 mg w Polsce jest przepisywany jako preparat hormonalny dla pacjentów z rakiem prostaty i łysieniem męskim.

Substancja czynna o tej samej nazwie co lek, należy do grupy leków niesteroidowych, nietoksycznych i nienarkotycznych, które nawet przy długotrwałym leczeniu nie uzależniają i nie mają negatywnego wpływu na cały organizm. Stosowanie Finasteride wpływa na mieszki włosowe, w wyniku czego można zaobserwować zagęszczenie włosów. Cena Finasteride z Balkan Pharmaceuticals prezentowana w naszym sklepie internetowym pozwoli na szybkie i wysokiej jakości przywrócenie włosów bez uciekania się do innych bolesnych i drogich procedur.

Skuteczność Finasteride Balkan Pharmaceuticals

Pomijając jego bezpośrednie zastosowanie medyczne jako środka przeciwnowotworowego, wykazuje on dużą skuteczność w różnych dyscyplinach sportowych. Należy pamiętać, że Finasteride 5 mg nie chroni przed androgennymi skutkami ubocznymi anabolików, ale ma następujące działanie

  • Przywraca wzrost włosów nawet u mężczyzn z rozległym łysieniem;
  • Zmniejsza wielkość prostaty, która może powiększać się w wyniku zmian związanych z wiekiem lub pod wpływem silnych leków hormonalnych.

Sportowcy, którzy chcą kupić Finasteride 5 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce, nie muszą mieć recepty od lekarza, aby go kupić. Jako lek pomocniczy można go kupić na stronie anaboliki-pl.com.

Sposób przyjmowania leku i dawkowanie

Czas stosowania ustala się w zależności od indywidualnych cech organizmu i złożoności problemu. Średnia dawka dobowa to 5 mg substancji czynnej, którą można przyjmować niezależnie od posiłków.

Całkowite wchłanianie następuje po 6 do 8 godzinach. Odnotowuje się wysoką biodostępność leku - około 80%. Instrukcja Finasteride mówi, że należy go stosować przez co najmniej sześć miesięcy, aby włosy mogły się odbudować.

Działania niepożądane leku Finasteride 5 mg

Pomimo swoich pozytywnych efektów, lek Finasteride Balkan Pharmaceuticals ma również negatywne konsekwencje. Jak każdy lek, należy go przyjmować z ostrożnością i przed użyciem skonsultować się z lekarzem. Działania niepożądane mogą objawiać się jako:

  • Zmniejszone libido;
  • Upośledzona ejakulacja;
  • Ginekomastia;
  • Obniżone stężenie antygenu prostaty, który może maskować pojawienie się raka;
  • Objawy alergiczne - wysypka, obrzęk twarzy, warg.
Specyfikacje
Substancja aktywna Finasteride
Składnik aktywny, mg 5
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 5
Blister, tabletki 3, 20
Producent Balkan Pharmaceuticals
Pakowanie Opakowanie (3 blistry), Blister (20 tabletek)

Finasteride 5 mg Balkan Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge