Groutropin 16 IU Dong-A ST Ko


  • Producent: Dong-A ST Ko
  • Kod produktu: APL-0289
  • Dostępność: W magazynie

  • 49.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Groutropin 16 IU Dong-A ST Ko do kupienia w Polsce

Główną substancją czynną leku Groutropin 16 IU z Dong-A ST Ko jest somatotropina - preparat hormonu wzrostu, podobny do hormonów układu podwzgórzowo-przysadkowego. Groutropin 16 IU Dong-A ST możesz kupić w Polsce w naszym sklepie internetowym anaboliki-pl.com.

Preparat farmakologiczny należy do grupy leków, których działanie opiera się na hormonach podwzgórzowo-przysadkowych wydzielanych przez przedni płat przysadki. Somatotropina, syntetyzowana technologiami hybrydowymi, jest analogiem ludzkiego przysadkowego hormonu wzrostu i jest białkiem pośredniczącym, regulującym aktywność ośrodkowego układu nerwowego.

Podawanie preparatu Groutropin 16 IU

Groutropin jest wstrzykiwana podskórnie w okolice brzucha lub uda pod kątem 45. Suchy proszek, przechowywany w fiolkach, rozcieńcza się bakteriostatyczną wodą do wstrzykiwań do całkowitego rozpuszczenia. Do wstrzyknięcia używa się jałowej strzykawki o szerokości kontaktu od 19G-27G. Miejsce wstrzyknięcia nie musi być dokładnie przetarte. Miejsce wstrzyknięcia należy okresowo zmieniać, aby uniknąć mechanicznego uszkodzenia tkanek. W celach profilaktycznych podaje się zwykle 2 IU co drugi dzień z niewielkim zwiększeniem dawki. W innych przypadkach należy skonsultować się z lekarzem.

Działanie leku Groutropin Dong-A ST Ko

spożycie, Groutropin zwiększa szybkość transportu aminokwasów do komórek organizmu, zwiększając tym samym tempo syntezy białek i zmniejszając procesy kataboliczne. Organizm aktywnie powiększa tkankę kostną i mięśniową, a jego całkowita masa ciała wzrasta. Hormon wzrostu Hygetropin zatrzymuje w organizmie przydatne pierwiastki śladowe i sole, które przyczyniają się do lepszego wchłaniania wapnia. Dzięki właściwościom lipolitycznym produkt ogranicza gromadzenie się tłuszczu i spala trzewne pokłady tłuszczu.

Groutropin wpływa korzystnie na cytoarchitektonikę organizmu, zmniejsza wrażliwość na insulinę, w wyniku czego poziom cukru ulega normalizacji. Ostatnio naukowcy udowodnili, że hormon wzrostu Hygetropin jest skuteczny w walce ze starzeniem się, ponieważ spowalnia naturalny proces starzenia się. Hormon ten pobudza przemianę materii i przyspiesza regenerację organizmu, a jednocześnie wzmacnia układ odpornościowy i pracę układu krążenia.

Specyfikacje
Substancja aktywna Gonadotropin
Składnik aktywny, IU 16
Formularz wydania Butelka
1 butelka, IU 16
Butelki w opakowaniu szt 10
Producent Dong-A ST Ko
Pakowanie Opakowanie (10 ampułek), Butelka

Groutropin 16 IU Dong-A ST Ko - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge