Halotest 10 mg Balkan Pharmaceuticals  • 65.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Kup Halotest 10 mg Balkan Pharmaceuticals w Polsce

Halotest firmy Balkan Pharmaceuticals to najpopularniejszy steryd anaboliczny o wyraźnym działaniu androgenicznym i słabym anabolicznym. Na co można stosować ten lek? Zwiększa wytrzymałość i gęstość mięśni, ale ogólna masa ciała pozostaje bez zmian. Jest to popularny steryd doustny wśród power lifterów, dla których ważne jest utrzymanie się w swojej klasie wagowej i uzupełnienie energii przed ważnymi zawodami.

Choć Halotest 10 mg cieszy się w Polsce dużym zainteresowaniem, imponuje swoimi zaletami, to jednak wszystkie jego właściwości nie zostały do końca zbadane. Jest toksyczny dla wątroby, więc nie jest wskazany dla każdego. Cena oryginalnych sterydów doustnych w internetowym sklepie farmaceutyków sportowych anaboliki-pl.com zawsze będzie najniższa.

Główne właściwości Halotest Balkan Pharmaceuticals

Ten steryd ma wiele pozytywnych właściwości, które można podkreślić. Są to:

  • Zwiększona wytrzymałość, przypływ sił.
  • Tkanka mięśniowa będzie gęstsza, mięśnie zaczną się prześwitywać, a ciało stanie się szczupłe i piękne.
  • Dużym plusem jest spalanie tkanki tłuszczowej.
  • Poprawa stanu emocjonalnego, stabilność psychiczna.
  • Zwiększenie masy mięśniowej, jeśli lek jest łączony z innymi sterydami.
  • Zwiększenie żylności mięśni.
  • Brak zapachu.

Do skutków ubocznych leku Halotest firmy Balkan Pharmaceuticals należy zaliczyć toksyczne działanie na wątrobę. Staraj się trzymać dawki, które dokładnie przepisze Twój lekarz lub trener. Podjąć pełny kurs leczenia, stosując się do wszystkich zaleceń. Lek jest przeciwwskazany u kobiet uprawiających sport.

Instrukcje dotyczące stosowania sterydów

Jeśli mówimy o dziennej dawce Halotest Balkan Pharmaceuticals, nie powinna ona być większa niż 20 mg. Wtedy nie trzeba się martwić o stan wątroby. Jest to maksymalna kwota, której nie należy przekraczać. Kurs leczenia może trwać maksymalnie 42 dni, ale lepiej stosować go nie dłużej niż miesiąc.

Zaleca się stosowanie Halotest podczas intensywnych zajęć sportowych, przed zawodami, w celu zachowania siły, formy i energii. Przeczytaj recenzje prawdziwych ludzi w Polsce, którzy wzięli udział w pełnym kursie. Wszyscy oni zgadzają się, że lek daje doskonały efekt, jeśli używasz Nandrolone razem z nim. Teraz nie potrzebujesz apteki, nie musisz szukać leku u wątpliwych dostawców, bo możesz go kupić online na stronie Hulkshop.

Lek jest łączony z AAS, jak również z Propionatem. Nie należy stosować Nandrolonów i Trenbolonów, ponieważ ryzyko wystąpienia skutków ubocznych jest dość wysokie. Jeśli mówimy o amatorskiej kulturystyce, to Halotest 10 mg jest rzadko stosowany w tej dziedzinie. To najlepsza opcja dla sportowca, który musi szybko wrócić do formy, przygotować się do zawodów, ale dla amatora nie ma pośpiechu, może budować mięśnie stopniowo. Działanie po zażyciu tabletki trwa około 10 godzin, ale substancja czynna leku pozostaje w organizmie przez 60 dni.

Specyfikacje
Substancja aktywna Halotest
Składnik aktywny, mg 10
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 10
Blister, tabletki 4. 25
Producent Balkan Pharmaceuticals
Pakowanie Opakowanie (5 blistrów), Blister (20 tabletek)

Halotest 10 mg Balkan Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge