Halotestin 10 mg MultiPharm


 • Producent: MultiPharm
 • Kod produktu: APL-0363
 • Dostępność: W magazynie

 • 24.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacja dla osób chcących kupić Halotestin MultiPharm w Polsce.

Halotestin to produkt zaliczany do anabolików w formie tabletek, który ma wyraźną aktywność androgeniczną i umiarkowaną aktywność anaboliczną. Głównym składnikiem aktywnym leżącym u podstaw sterydu anabolicznego jest fluoksymesteron. Po raz pierwszy trafił na rynek farmakologiczny w latach 50. i był przeznaczony do leczenia urazów, oparzeń i dystrofii mięśniowej. Następnie wykazał się również dokładnie w terapii po leczeniu nieoperacyjnego raka piersi u kobiet.

Halotestin 10 mg MultiPharm do kupienia w Polsce jest preferowany przede wszystkim przez ciężarowców, dla których niezwykle ważne jest zwiększenie ich siły, aby nie zmieniać klasy wagowej w swojej dyscyplinie sportowej.

Pozytywne wyniki badań Halotestin 10 mg MultiPharm

Halotestin marki MultiPharm chce kupić każdy sportowiec ze względu na swoje unikalne możliwości, które prowadzą do wysokich wyników:

 • Zwiększona agresja;
 • Wzrost gęstości i definicji mięśni;
 • Dozwolony niewielki wzrost masy mięśniowej, który występuje przy dłuższym stosowaniu;
 • Stymulacja produkcji hemoglobiny, co prowadzi do zwiększenia wytrzymałości;
 • Zwiększenie wydzielania czerwonych krwinek w krwiobiegu, dzięki czemu komórki mięśniowe otrzymują więcej tlenu;
 • Redukcja złogów tłuszczowych. Badania wykazały, że chalotestyna przyspiesza utlenianie kwasów tłuszczowych we włóknach mięśniowych.

Zasady przyjmowania i dawkowania leku

Wszyscy kulturyści wolą kupić Halotestin 10 mg. Istnieje wiele zasad przyjmowania leku, zarówno w cyklu solo, jak i w połączeniu z innymi sterydami. Osoby początkujące stosują tabletki przez 8 tygodni w dawce 30 mg dziennie, a po 9. tygodniu rozpoczynają terapię po kursie. Zaleca się stosowanie preparatu równolegle z tamoksyfenem w dawce 20 mg na dobę. Da to możliwość zmniejszenia zjawiska luzu na końcu cyklu. Ten reżim działa tylko na zwiększenie wskaźników siły.

Dla wzrostu mięśni Halotestin MultiPharm jest stosowany w połączeniu z primobolanem i trenbolonem enanthate. Można go również stosować poza daniem głównym.

Działania niepożądane leku Halotestin 10 mg

Ze względu na wysoką aktywność androgenną, substancja czynna w Halotestin MultiPharm może prowadzić do następujących negatywnych skutków

 • Wypadanie włosów na głowie;
 • Trądzik;
 • Przerost gruczołu krokowego;
 • Ryzyko wystąpienia nowotworów złośliwych.

Halotestin jest surowo zabronione do stosowania przez kobiety sportowców ze względu na jego poważne wirylizacji. Lek hamuje oś podwzgórze-przysadka-jajnik i hamuje wydzielanie hormonów męskich, dlatego należy pamiętać o pełnym cyklu po leczeniu. Aby uniknąć wszystkich powyższych negatywnych reakcji, tabletki Halotestin firmy MultiPharm należy przyjmować ostrożnie i w odpowiednich dawkach.

Specyfikacje
Substancja aktywna Halotest
Składnik aktywny, mg 10
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 10
Producent MultiPharm
Pakowanie Blister (20 tabletek), Opakowanie (5 blistrów)

Halotestin 10 mg MultiPharm - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge