HGH Frag 176-191 5 mg Peptide Sciences • 44.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Opis HGH Frag 176-191 5 mg Peptide Sciences

Preparaty peptydowe od lat pomagają lekarzom, trenerom i kosmetyczkom. Wiele z nich ma rozszerzone spektrum działania. Jednym z najbardziej popularnych peptydów jest HGH Frag 176-191 firmy Peptide Sciences. Jest to niedrogi, ale skuteczny preparat do spalania tłuszczu i odmładzania organizmu. Jest popularny wśród zawodowych i amatorskich sportowców, a także osób dbających o swój wygląd. Ceniony w show-biznesie, wśród polityków i innych osobistości.

Ponieważ jest to produkt bezpieczny, może być stosowany przez wszystkich, bez względu na wiek i płeć. Peptide można stosować przed zawodami, co pozwala zwiększyć szanse na wygraną. Główną cechą jest brak jakichkolwiek skutków ubocznych i wpływu na zdrowie.

HGH Frag 176-191 5 mg można kupić w Polsce za pośrednictwem naszego sklepu internetowego. Oferujemy farmakologię o sprawdzonej jakości w przystępnych cenach. W witrynie można zapoznać się z usługami dostawy, metodami płatności, a także uzyskać porady ekspertów online.

Działanie HGH Frag 176-191 Peptide Sciences

 • Usuwanie złogów tłuszczu bez utraty zdrowia i stosowania diety
 • zmniejszenie ilości płynu w tkankach;
 • Gęstość mięśni; wyraźna definicja mięśni z definicją żył;
 • zwiększenie przepływu energii;
 • Zmniejszenie zmęczenia, lepsza wydajność, wytrzymałość;
 • zwiększenie parametrów wytrzymałościowych;
 • nie ma wpływu na poziom cukru we krwi;
 • krótszy czas powrotu do zdrowia;
 • nasilenie działania innych leków;
 • Wygładzenie zmarszczek, poprawa struktury skóry;
 • Odmłodzenie całego ciała.

Doświadczenia z użytkowania HGH Frag 176-191 5 mg w Polsce

Wyszczuplanie, jak również etap poprawy definicji mięśni wymaga dodatkowej interwencji. Podczas terapii peptydowej ważne jest przestrzeganie diety i wykonywanie ćwiczeń fizycznych. Dawkowanie HGH Frag 176-191 firmy Peptide Sciences zależy od przeznaczenia i indywidualnych cech organizmu, a także celu stosowania produktu. Najlepiej jest zacząć od minimalnej dawki 1 µg na 1 kg masy ciała. Po kilku dniach stosowania leku można zwiększyć tę ilość do 3 mikrogramów na 1 kg masy ciała. Maksymalna bezpieczna dawka wynosi 1000 µg na dobę.

Ważne jest, aby wstrzykiwać HGH Frag 176-191 na krótko przed posiłkiem, najlepiej rano, 2 godziny przed posiłkiem. Lek może być stosowany przez okres do 3 miesięcy, po czym należy zrobić przerwę. W przypadku łączenia z innymi lekami, należy zwrócić uwagę na działania niepożądane i przeciwwskazania do stosowania tych leków.

Specyfikacje
Substancja aktywna Peptide
Składnik aktywny, mg 5
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 5
Producent Peptide Sciences
Pakowanie Pakowanie (5 butelek), Butelka

HGH Frag 176-191 5 mg Peptide Sciences - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge