IGF1 LR3 1mg Peptide Sciences  • 75.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

IGF1 LR3 1mg Peptide Sciences kupić w Polsce

Peptide Sciences IGF1 LR3 1mg to analog ludzkiego własnego insulinopodobnego czynnika wzrostu. Różnica polega na dołączonym ogniwie, które zwiększa żywotność peptydu w organizmie. U ludzi ten czynnik wzrostu jest produkowany przez wątrobę. Istnieją pewne badania wskazujące, że lek jest produkowany bezpośrednio w mięśniach, a nie przez krwiobieg z wątroby.

Nasza firma oferuje zakup IGF1 LR3 1mg firmy Peptide Sciences w Polsce, który sztucznie zwiększa stężenie niezbędnego czynnika wzrostu w organizmie. Ponieważ jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, koszt preparatu na naszej stronie będzie optymalny.

Korzyści płynące z zastosowania peptydów IGF1 LR3

Sportowcy wolą przyjmować IGF1 LR3 1mg ze względu na następujące cechy:

  • Powstają nowe włókna mięśniowe. Należy to wziąć pod uwagę przy planowaniu rutyny ćwiczeń. Lepiej jest skupić wszystkie ćwiczenia na hiperplazji, a nie hipertrofii mięśni;
  • Zwiększone jest dostarczanie aminokwasów do komórek;
  • Transport glukozy jest przyspieszony.

IGF1 LR3 1mg Preparat

Kurs IGF1 LR3 od Peptide Sciences wynosi około jednego miesiąca. Trzeba też pamiętać o okresie odpoczynku, który również trwa cztery tygodnie. Tak krótki przebieg wynika z adaptacji organizmu do peptydu: z czasem przestaje on go przyswajać i skuteczność maleje. Aby nie stracić wyników, sportowcy bardzo często przeplatają IGF1 LR3 z innymi preparatami.

Firma Peptide Sciences produkuje doskonałe preparaty na rozwój mięśni. Oferujemy Państwu zakup IGF1 LR3 1mg. w Polsce w naszym sklepie anaboliki-pl.com. Wszystkie produkty są gwarantowane, aby działać, gdy są przyjmowane prawidłowo i pomóc Ci osiągnąć swoje cele.

Specyfikacje
Substancja aktywna Peptide
Składnik aktywny, mg 1
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 5
Producent Peptide Sciences
Pakowanie Butelka, Opakowanie (5 butelek)

IGF1 LR3 1mg Peptide Sciences - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge