Lipo-Fire 10 ml SP Laboratories


  • Producent: SP Laboratories
  • Kod produktu: APL-0279
  • Dostępność: W magazynie

  • 49.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacja dla osób chcących kupić Lipo-Fire SP Laboratories w Polsce

Lipo-Fire 10 ml od SP Laboratories to produkt przeznaczony do szybkiego usuwania tłuszczu z organizmu. Zazwyczaj stosowany przez kulturystów i kulturystki na chudym kursie lub pod koniec kursu, aby dać dodatkową sztywność mięśni i obniżyć poziom kortyzolu. Produkt jest popularny w Polsce i wśród sportowców amatorów. Lipo Fire został pierwotnie sformułowany w celu leczenia stanów astmatycznych, ale w procesie odkryto, że ma dodatkowe korzyści utraty wagi.

Lipo-Fire 10 ml to wodny spalacz tłuszczu złożony z mieszanki chlorowodorku clenbuterolu i chlorowodorku johimbiny. Obie substancje są skuteczne w spalaniu tłuszczu, ale robią to na różne sposoby. Clenbuterol bezpośrednio stymuluje spalanie tłuszczu. Yohimbina blokuje receptory alfa-adrenergiczne, które spowalniają spalanie tłuszczu i działa w określonych obszarach, gdzie te receptory są najbardziej obfite: biodra, talia i brzuch. Dlatego Lipo Fire jest bardzo popularny wśród kobiet, ponieważ pomaga im spalić zbędne kilogramy we wszystkich problematycznych miejscach.

Dawkowanie i zasady przyjmowania Lipo-Fire 10 ml SP Laboratoria

Kurs rozpoczyna się od niskiej dawki 0,5 ml, a następnie stopniowo zwiększa się ją do 2, a w połowie cyklu ponownie stopniowo zmniejsza się dawkę do 0,5 ml. To jest właśnie "zasada piramidy".

Zastrzyki Lipo-Fire powinny być wykonywane w pierwszej połowie dnia, jeśli zostaną wykonane w drugiej połowie, prawdopodobnie trudno będzie zasnąć z powodu nadmiernej energii. Optymalnym czasem przyjmowania Lipo Fire jest poranek, na pusty żołądek, przed treningiem. Zaleca się wstrzykiwanie tylko w dni treningowe, ponieważ tłuszcz jest uwalniany i najlepiej wydalany z organizmu podczas energicznej aktywności fizycznej.

Nie zaleca się przekraczania dawki 2 ml, ponieważ wtedy skutki uboczne mogą być już niebezpieczne i znacząco wpływać na procesy fizjologiczne w organizmie. Zastrzyki należy wykonywać igłą insulinową, bezpośrednio w miejscu, gdzie chcemy usunąć tłuszcz. Pojedyncza dawka powinna być równomiernie rozłożona na wszystkie miejsca wstrzyknięcia. Standardowy przebieg suszenia przy użyciu Lipo Fire wynosi 2 tygodnie.

Dieta sprawi, że proces odchudzania będzie jeszcze bardziej efektywny. Ale nie bójcie się, nie ma potrzeby się głodzić. Trzymaj się odpowiedniej diety, uzupełniaj bilans FFA i nasyć dietę pokarmami białkowymi, ograniczając węglowodanowe. Spraw, by Twoja rutyna ćwiczeń była bardziej intensywna pod względem kardio. W okresie przyjmowania Lipo-Fire SP Laboratories lepiej unikać ciężkich treningów siłowych.

Skutki uboczne stosowania leku Lipo-Fire 10 ml.

  • Drżenia, zwłaszcza w pierwszych dniach
  • Nadmierne pocenie się
  • Lęk, bezsenność
  • sporadyczne mdłości
  • Palpitacje serca.

Ketotifen może pomóc w zmniejszeniu działań niepożądanych. Przy niej przebieg leczenia może wynosić 3-4 tygodnie. W celu zmniejszenia potliwości należy stosować sól sodową oraz pić izotoniki. Jeśli chcesz poprawić swoje wyniki, możesz powtórzyć kurs Lipo Fire po 2 tygodniach przerwy.

Specyfikacje
Substancja aktywna Clenbuterol
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent SP Laboratories

Lipo-Fire 10 ml SP Laboratories - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge