Masterolone Forte 100 mg Restek Laboratories  • 49.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Masterone to syntetyczny androgen, czyli męski hormon, podobny do testosteronu. Masterolone Forte 100 mg z Restek Laboratories działa poprzez dołączenie do receptorów androgenowych, to powoduje, że oddziałuje z części komórki zaangażowanych w tworzenie białek. Może to spowodować wzrost syntezy niektórych białek lub spadek syntezy innych. Białka te mają różne działanie, m.in. blokują wzrost niektórych typów komórek raka piersi, stymulują komórki wywołujące męskie cechy płciowe oraz stymulują produkcję czerwonych krwinek.

Masterolone Forte 100 mg Restek Laboratories kupić w Polsce

Masterolone Forte jest syntetycznym androgennym sterydem anabolicznym i jest około 5 razy bardziej skuteczny niż naturalny methyltestosterone. Podobnie jak testosteron i inne hormony androgenne, Masterolone Forte firmy Restek Laboratories wiąże się z receptorem androgenowym. Powoduje to kolejne zmiany genetyczne w transkrypcji. To ostatecznie powoduje:

  • Retencja azotu, potasu i fosforu;
  • Zwiększa anabolizm białek;
  • Zmniejsza katabolizm aminokwasów.

Aktywność przeciwnowotworowa Masterolone Forte 100 mg wydaje się wynikać ze zmniejszenia lub konkurencyjnego hamowania receptorów prolaktyny lub receptorów estrogenowych lub produkcji estrogenów.

Masterolone Forte Restek Laboratories dawkowanie

Wspólna dawka Masterolone Forte przyjmowana przez sportowców w Polsce to około 100 miligramów trzy razy w tygodniu. Ponieważ substancja Masteron course jest szybko rozkładana w organizmie, konieczne jest wykonywanie częstych i regularnych zastrzyków. To sprawia, że Masteron jest bardzo ciekawym sterydem, natomiast testy antydopingowe powinien przejść negatywnie w badaniu moczu. Ponieważ substancja propionianowa Masteronu nie pozostaje w układzie ciała przez bardzo długi czas w wystarczającej, wykrywalnej ilości, sportowcy mają duży sukces wstrzykując ją na dwa tygodnie przed testem.

Jednak ze względu na to, że posiada również właściwości anaboliczne, a tym samym wspomaga budowę wysokiej jakości układu mięśniowego, stosowanie Masterolone Forte Restek Laboratories nie ogranicza się do fazy przed zawodami. Sportowcy, którzy chcą uniknąć retencji wody i którzy łatwo mają problemy z podniesieniem estrogenów bezpośrednio docenić Masteron. W tym przypadku jedna ampułka (100 mg) jest wstrzykiwana co 2. dzień. W połączeniu z Primobolan, Winstrol nie można uzyskać ogromną siłę i przyrost masy ciała, tylko wysokie i trwałe wyniki.

Kobiety nie biorą Masterolone Forte bardzo często, niektóre krajowe i międzynarodowe sportsmenki biorą go przed zawodami. Obserwowane dawkowanie to zazwyczaj 100 miligramów co pięć dni. Masterolone Forte 100 mg nie jest hepatotoksyczny, więc uszkodzenie wątroby jest mało prawdopodobne. Wysokie ciśnienie krwi i ginekomastia nie są problemem, ponieważ nie występuje retencja wody ani soli, a poziom estrogenów pozostaje niski, tylko jakość i długotrwałe rezultaty.

Masterolone Forte 100 mg skutki uboczne

Głównym problemem jest trądzik i plus przyspieszone wypadanie włosów, ponieważ dihydrotestosteron ma duże powinowactwo do receptorów androgenowych na skórze, w tym na skórze głowy. Masterolone Forte 100 mg Restek Laboratories w wielu przypadkach nie jest przepisywany w dużych lub wysokich dawkach w Polsce, a spożycie, choć ograniczone do dwóch do trzech tygodni, kompatybilność dla sportowca jest zwykle bardzo dobra.

Specyfikacje
Substancja aktywna Drostanolone, Drostanolone propionate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Restek Laboratories

Masterolone Forte 100 mg Restek Laboratories - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge