Masteron 100 mg Prime  • 57.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Masteron 100 mg Prime experience w Polsce

Masteron 100 mg by Prime Substancja czynna, propionian drostanolonu, jest stosowana w leczeniu raka piersi u osób starszych po menopauzie jako terapia drugiego rzutu immunoterapii nieswoistej. Nie jest wskazany w terapii pediatrycznej. Masteron jest przeciwwskazany u kulturystów płci męskiej z rakiem piersi lub ze znanym lub podejrzewanym rakiem prostaty oraz u kulturystek, które mogą być w ciąży. Drostanolone propionate jest zabroniony u kulturystów, którzy są nadwrażliwi na którykolwiek z jego składników.

Optymalna dawka to 100-200 mg co 2-3 dni. Najskuteczniejsza dawka zapewniająca efektywne rezultaty to 400 mg na tydzień. Łatwo jest kupić Masteron 100 mg Prime w Polsce już teraz; wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie anaboliki-pl.com.

Działanie terapeutyczne preparatu Masteron Prime

Masteron Prime to syntetyczny androgen lub męski hormon podobny do testosteronu. Steryd ma tendencję do wiązania się z receptorami androgenowymi, a to pomaga w interakcji z częścią komórki, która jest zaangażowana w syntezę białek. Proces ten może powodować wzrost syntezy niektórych białek lub spadek syntezy innych. Białka te działają w różny sposób, blokując wzrost niektórych typów komórek raka piersi, stymulując komórki powodujące męskie cechy płciowe oraz pobudzając produkcję czerwonych krwinek.

Masteron 100 mg Prime należy stosować ostrożnie u polskich pacjentów z chorobami układu krążenia, cukrzycą, padaczką, migreną i niewydolnością serca.

Działania niepożądane Masteron 100 mg

Skutki uboczne tego sterydu nie są poważne. Wysokie ciśnienie krwi nie powinno być problemem, ponieważ niski poziom estrogenów go nie powoduje. Masteron Prime nie jest toksyczny dla wątroby, nawet jeśli terapia jest przedłużona. Ale mogą wystąpić pewne działania niepożądane:

  • skóra tłusta
  • trądzik
  • gwałtowny wzrost owłosienia twarzy i ciała
  • agresja
  • powiększenie prostaty i wypadanie włosów, jeśli istnieją predyspozycje genetyczne
Specyfikacje
Substancja aktywna Drostanolone, Drostanolone propionate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Prime

Masteron 100 mg Prime - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge