Mastodex Propionate 100 mg Sciroxx


 • Producent: Sciroxx
 • Kod produktu: APL-0070
 • Dostępność: W magazynie

 • 49.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Mastodex Propionate 100 mg Sciroxx kupić w Polsce

Jeśli szukasz sterydów o silnym działaniu anabolicznym i androgennym, doskonałym wyborem jest produkt o nazwie Mastodex Propionate 100 mg produkowany przez Sciroxx. Występuje w postaci zastrzyków, a głównym składnikiem aktywnym w jego składzie jest propionian drostanolonu.

Należy zauważyć, że Drostanolone może być dostępny zarówno jako propionian i enanthate estrów. Oba mają podobne działanie, różnią się od siebie jedynie czasem działania. Propionian ma krótsze łańcuchy eterowe, dlatego zaczyna działać natychmiast po wniknięciu do komórek. Ta cecha sprawiła, że jest on popularny wśród sportowców biorących udział w kursie "suszenia", a także tych, którzy chcą zwiększyć siłę i wytrzymałość bez znaczących zmian masy ciała.

Mastodex Propionate jest wytwarzany przy użyciu hormonu - dihydrotestosteronu. Stosuje się go nie tylko w farmakologii sportowej, ale także w tradycyjnej medycynie w Polsce, np. w leczeniu raka piersi.

Wszystko o działaniu sterydu Mastodex Propionate Sciroxx

Przyjmowanie leku Mastodex Propionate 100 mg spowoduje:

 • Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej. W takiej sytuacji wiele zależy od wyjściowej masy ciała sportowca, jego diety i tolerowanych obciążeń. Na przykład badania wykazały, że przyjmowanie preparatu Mastebolin podczas diety może zmniejszyć zapasy tłuszczu o 5-7%.
 • Sprawia, że mięśnie stają się bardziej elastyczne i napięte, dzięki czemu Mastebolin jest idealnym preparatem do stosowania przed ważnymi zawodami.
 • Zwiększenie parametrów wytrzymałości fizycznej.
 • Zapewnia efekt antykataboliczny.
 • Zachowanie masy mięśniowej po zakończeniu kursu.

Więcej o Mastodex Propionate 100 mg

Sportowcy przyjmują Mastodex Propionate Sciroxx, gdy chcą zachować zdobytą masę mięśniową.

W ciągu tygodnia konieczne jest wykonanie 3-4 wstrzyknięć. W tym czasie organizm powinien otrzymać od 400 do 500 miligramów leku. Dokładny czas trwania kursu i dawkowanie ustalane są w zależności od wielu czynników, m.in. indywidualnych cech organizmu, doświadczeń z podobnymi kursami, celów, do których się dąży itp. W takim przypadku pomocna będzie konsultacja z lekarzem specjalistą.

Propionian mastodeksu może być również stosowany w skojarzeniu z innymi lekami. Ponieważ dany preparat jest w pewnym stopniu podobny do receptorów androgenowych, najbardziej racjonalnym sposobem jest uzupełnienie jego przebiegu o winstrol, który znacznie przyspieszy proces "wysychania", lub o oxandrolon.

Jeśli chcesz zbudować mięśnie, możesz dodatkowo przyjmować testosteron. Trzeba tylko pamiętać, że w tym przypadku musimy zmniejszyć tempo produkcji endogennego testosteronu, z czym doskonale radzi sobie gonadotropina.

Krótka wzmianka o działaniach niepożądanych leku

Jedną z charakterystycznych cech Mastodex Propionate Sciroxx jest jego niski indeks anaboliczny, co czyni go bardzo skutecznym spalaczem tłuszczu. Jednocześnie nie należy zapominać o możliwych reakcjach androgennych. W związku z tym działania niepożądane powinny obejmować:

 • Wirylizacja.
 • Trądzik.
 • Przerost gruczołu krokowego.
 • Wypadanie włosów.
 • Zwiększony poziom agresji.

Pomimo powyższej listy, przyjmowanie leku Mastodex Propionate 100 mg Sciroxx może nie powodować pogorszenia stanu wątroby, zatrzymania płynów w komórkach i zwiększenia ciśnienia krwi. Kup teraz Mastodex Propionate w Polsce jest całkiem proste; wystarczy złożyć zamówienie na naszej stronie internetowej.

Specyfikacje
Substancja aktywna Drostanolone, Drostanolone propionate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Sciroxx
Pakowanie Butelka

Mastodex Propionate 100 mg Sciroxx - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge