Omnadren 250 mg Jelfa


 • Producent: Jelfa
 • Kod produktu: APL-0086
 • Dostępność: W magazynie

 • 8.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Omnadren 250 mg Jelfa kupić w Polsce

Praktycznie każdy kulturysta ma w swoim arsenale różne leki wspomagające przyrost masy i siły. Wśród nich jest Omnadren 250 mg, stworzony przez najlepszych polskich farmaceutów z Jelfy. Lek ten jest pewnego rodzaju analogiem Sustanonu. Ogólnie rzecz biorąc, Omnadren ma prawie taką samą charakterystykę działania jak Sustanon. Istnieją jednak pewne różnice, które zostaną omówione w dalszej części artykułu.

Omnadren Jelfa jest w Polsce stosowany głównie w trójboju siłowym i kulturystyce. Jest on również stosowany w medycynie, ale nie będziemy się zajmować tym zastosowaniem. Lek ten zapewnia sportowcom niezbędną siłę i masę mięśniową. Omnadren zapewnia szybki i wysokiej jakości przyrost siły i masy poprzez gromadzenie wody w organizmie człowieka.

Kursy Omnadren Jelfa

Indywidualny kurs leku Omnadren Jelfa trwa 8 tygodni. Dawka podczas tego kursu wynosi około 500 mg na tydzień. Stosując ten kurs, można uzyskać następujące efekty - wzrost masy mięśniowej i parametrów siłowych.

Kurs standardowy trwa również 12 tygodni. Dawki są następujące: pierwsze dwa tygodnie 250 mg tygodniowo, od 3 do 12 tygodni 250 mg Omnadrenu co tydzień, plus co drugi dzień 200 mg Masteronu i 100 mg Trenbolonu. Osiągalny efekt to znaczne zwiększenie przyrostu masy ciała i siły.

Kurs dla początkujących trwa 12 tygodni. Dawki w tym kursie są następujące: od pierwszego do szóstego tygodnia 25 mg dziennie, a od szóstego do dwunastego tygodnia 500 mg tygodniowo. Efektem kursu jest przyrost masy mięśniowej.

Omnadren 250 mg skutki uboczne

W przypadku przekroczenia dawki leku mogą wystąpić działania niepożądane, takie jak:

 • trądzik
 • obrzęk
 • przerost gruczołu krokowego.
 • mdłości, zawroty głowy.
 • zwiększone libido
 • zmniejszona objętość ejakulatu
 • różne reakcje alergiczne
 • zapalenie w miejscu wstrzyknięcia
 • Ginekomastia

Rzadko mogą wystąpić objawy zapalenia wątroby, może zmniejszyć się krzepliwość krwi i mogą wystąpić objawy zapalenia wątroby. Aby uniknąć tych wszystkich działań niepożądanych, nie należy przedawkowywać leku. Jeśli będziesz postępować zgodnie z instrukcjami dołączonymi do leku Omnadren 250 mg Jelfa, skutki uboczne będą minimalne. Omnadren można kupić w Polsce na stronie naszego sklepu internetowego.

Specyfikacje
Substancja aktywna Sustanon
Składnik aktywny, mg 250
Formularz wydania Ampułka
1 butelka, ml 1
Ampułki w opakowaniu, szt 5
Producent Jelfa
Pakowanie Opakowanie (5 ampułek), Ampułka

Omnadren 250 mg Jelfa - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge