Oxanabol 10 mg British Dragon Pharmaceuticals  • 72.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Oxanabol 10 mg British Dragon Pharmaceuticals kupić w Polsce

Oxandrolone pojawił się w ubiegłym wieku, w połowie lat 60-tych i jest sterydem produkowanym przez człowieka. Początkowo był stosowany w terapii oparzeń w celu szybszej regeneracji skóry. Jednak dość szybko sportowcy dostrzegli korzyści dla siebie. Oxandrolone od tego czasu stał się niezwykle popularnym AAS.

Kup Oxanabol 10 mg od British Dragon Pharmaceuticals w najlepszej cenie oferowanej przez nasz sklep internetowy. Dogodna forma płatności (przedpłata lub płatność za pobraniem), a także szybka dostawa produktów w Polsce sprawią, że proces zakupu będzie komfortowy i opłacalny. Zapewniamy, że w naszym sklepie nie znajdziesz żadnych podróbek, a efekt zażycia leków będzie wysoki i imponujący.

Oxanabol British Dragon Pharmaceuticals and Sports

Lek ma silne działanie anaboliczne czterystu procent testosteronu i słabe działanie androgeniczne tylko dwudziestu pięciu procent testosteronu. Dużym jego plusem jest to, że Oxanabol British Dragon Pharmaceuticals nie powoduje aromatyzacji, jest niskotoksyczny - wpływ na wątrobę jest nieznaczny. Charakteryzuje się długim czasem działania - około dwunastu godzin. Również ten lek może być stosowany z ostrożnością przez kobiety, jeśli nie przekroczysz minimalnej dawki, nie będzie żadnych problemów ani skutków ubocznych. Kiedy stosować lek Oxanabol 10 mg:

  • definicja mięśni ulega znacznej poprawie;
  • utrata podskórnej tkanki tłuszczowej, co sprawia, że Oxanabol jest popularny w przypadku kursów lean;
  • Zwiększa wydajność siłową, co jest szczególnie ważne dla wszystkich sportowców uprawiających dyscypliny wytrzymałościowe i siłowe;
  • aktywuje produkcję własnego hormonu wzrostu.

Jak przyjmować Oxanabol 10 mg

Dawkowanie różni się w zależności od wagi sportowca, czasu trwania kursu i innych niuansów, ale górna granica dziennej dawki wynosi 40 miligramów. Dla kobiet w Polsce nie powinna przekraczać 10 miligramów w jednej dziennej dawce. Najczęściej Oxanabol British Dragon Pharmaceuticals nie jest używany solo, ale jest włączony do połączonych kursów siły lub chudości.

Specyfikacje
Substancja aktywna Oxandrolone
Składnik aktywny, mg 10
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 10
Producent British Dragon Pharmaceuticals
Pakowanie Paczka (100 tabletek)

Oxanabol 10 mg British Dragon Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge