Oxandrolone 10 mg Platinum Pharm


  • Producent: Platinum Pharm
  • Kod produktu: APL-0378
  • Dostępność: W magazynie

  • 105.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat


Opis leku Oxandrolone Platinum Pharm:

Oxandrolone (Anavar) Platinum Pharm. 

Oxandrolone to 17-alfa-alkilowy steryd anaboliczny. Jest również powszechnie znany jako łagodny steryd. Jest często wybierany przez sportowców, ponieważ sprzyja rozpadowi białka, a skutki uboczne są rzadkie.

Przede wszystkim oxandrolone jest znacznie mniej toksyczny niż inne suplementy, które mają ten sam pozytywny wpływ na organizm. Oxandrolone jest pochodną DHT i jest uważany za łagodny dla wątroby. Ten suplement jest również dobrym wyborem dla kulturystów / sportowców, ponieważ dawka Anavar jest bez smaku. Oznacza to, że nie przekształca się w estrogen i efekty uboczne, takie jak retencja wody i gyno są unikane, a antyestrogeny są rzadko potrzebne.

Po drugie, inną równie ważną rzeczą dotyczącą oxandrolonu jest fakt, że został on zatwierdzony przez Food and Drug Administration (FDA) do leczenia takich schorzeń jak alkoholowe zapalenie wątroby, zespół Turnera, utrata wagi z powodu HIV, anemia i dziedziczny obrzęk naczynioruchowy.

Działanie Oxandrolone Platinum Pharm:

W większości przypadków, oxandrolone jest podjęta w celu zwiększenia siły mięśni i twardości. Zyski nie są osiągane szybko, ale sportowcy otrzymują jakościowe przyrosty mięśni i siły. Oxandrolone jest często wybierany przez kulturystów lub sportowców, którzy są w fazie przedkonkurencyjnej, aby utrzymać twardość mięśni bez zdobywania dodatkowych kilogramów. Produkt ten jest również świetny dla osób początkujących, ponieważ jest bezpieczny.

Oxandrolone jest uważany za doskonały spalacz tłuszczu i jest często brany w cyklach redukcyjnych. Ze względu na swój niezwykle łagodny charakter Oxandrolone Platinum Farm jest popularnym suplementem wśród sportsmenek. Jak już zauważyłeś, skutki uboczne rzadko występują w przypadku tego sterydu, jeśli kulturyści/atleci nie przekraczają dawki leku.

Oxandrolone 10 mg Platinum Pharm - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge