Oxanozol 10 mg Sopharma


  • Producent: Sopharma
  • Kod produktu: APL-0055
  • Dostępność: W magazynie

  • 67.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacje dla osób chcących kupić Oxanozol 10 mg Sopharma w Polsce.

Jeśli szukasz wysokiej jakości sterydów doustnych, doskonałym wyborem będzie preparat o nazwie Oxanozol 10 mg firmy Sopharma. Jest on oparty na oksandrolonie, który stał się powszechnie dostępny ponad 50 lat temu. Bezpośrednio po opracowaniu tej substancji naukowcy stwierdzili, że ma ona raczej łagodne działanie. Był to główny powód, dla którego oksandrolon zaczął być stosowany w celach medycznych w Polsce, kiedy to przepisywano go pacjentkom cierpiącym na osteoporozę, zespół Turnera, anemię i inne choroby.

Struktura tej substancji jest taka, że zawiera ona heterocykliczny pierścień A, w którym atom wodoru zastępuje atom węgla. Dzięki temu indeks anaboliczny oksandrolonu jest wysoki, a indeks androgenny niski. Dzięki tym właściwościom Oxanozol Sopharma stał się bardzo popularny wśród sportowców uprawiających dyscypliny sportowe, którzy chcą uzyskać większą siłę i wytrzymałość bez przyrostu masy mięśniowej.

Dowiedz się więcej o działaniu Oxanozol 10 mg

Przyjmowanie leku Oxanozol 10 mg Sopharma pozwoli na:

  • uzyskanie beztłuszczowej masy mięśniowej;
  • Zwiększenie siły fizycznej;
  • Pozbądź się nadmiaru tkanki tłuszczowej;
  • Zwiększenie tempa produkcji somatotropiny (hormonu wzrostu).

Oksandrolon jest strukturalnie podobny do Dihydrotestosteronu. Dokładniej mówiąc, opisywany produkt jest pochodną dihydrotestosteronu, w której atom węgla został zastąpiony atomem tlenu. Ta pozornie nieistotna różnica sprawia, że Oxanozol jest czterokrotnie bardziej aktywny anabolicznie niż testosteron. Jednocześnie poziom aktywności adrogennej jest bardzo niski.

Stosowanie i dawkowanie produktu

Kurs Oxanozol Sopharma jest dobry dla sportowców rekreacyjnych, którzy chcą zbudować swoją sylwetkę. W międzyczasie okaże się całkowicie bezużyteczny, jeśli będzie przyjmowany solo w celu zwiększenia masy mięśniowej. Jeśli chodzi o czas trwania kursu, to wynosi on zazwyczaj od 6 do 8 tygodni.

Przygotowanie powinno odbywać się etapami. Oznacza to, że na początku należy przyjmować 20 miligramów substancji dziennie, a następnie dawkę należy stopniowo zwiększać, aż do osiągnięcia 80 miligramów dziennie. Jednocześnie lek należy przyjmować trzy razy dziennie. Jeśli nagle zdecydujesz się przyjąć dzienną dawkę Oxanozolu za jednym razem, doprowadzi to do gwałtownego wzrostu hormonów, co negatywnie wpłynie na Twoje samopoczucie i ogólny stan zdrowia.

Oxanozol może być również stosowany przez kobiety. W tym przypadku optymalny czas trwania kursu wynosi 6 tygodni, a dawka dobowa - 10-20 miligramów. Jeśli tak jest w Twoim przypadku i w trakcie przyjmowania leku dojdziesz do wniosku, że ustalona dawka jest za mała, możesz ją zwiększyć. To nie będzie prowadzić do działań niepożądanych, jak Oxandrolone jest uważany za jeden z najbezpieczniejszych sterydów.

Oxanozol Sopharma Oxanozol Combination

Możliwe jest łączenie leku Oxanozol 10 mg Sopharma z innymi lekami. W szczególności popularne są kursy łączone, które wymagają przyjmowania testosteronu, sustanonu i primobolanu. Są one dobre, ponieważ pozwalają na uzyskanie najlepszych wyników i chronią przed skutkami ubocznymi.

Jeśli preferowany jest kurs indywidualny, najważniejsze jest przestrzeganie dawkowania, upewniając się, że nie przekracza ono 40 miligramów na dobę. Ponadto dobrym pomysłem byłoby stosowanie diety zawierającej produkty opracowane specjalnie dla sportowców w Polsce.

Krótko o skutkach ubocznych stosowania sterydów

Jak wspomniano powyżej, oksandrolon Oxanozol jest oparty na dihydrotestosteronie, co wyklucza możliwość aromatyzacji. W takim przypadku po przekroczeniu dawki możliwe jest wystąpienie negatywnych skutków dla komórek i całego organizmu. Może to prowadzić do utraty apetytu, migreny i uszkodzenia wątroby. W takiej sytuacji przyjmowanie tamoksyfenu nie jest nierozsądne. Należy przyjmować 10 miligramów tamoksyfenu dziennie, aby przywrócić normalną produkcję testosteronu.

Specyfikacje
Substancja aktywna Oxandrolone
Składnik aktywny, mg 10
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 10
Producent Sopharma
Pakowanie Bolsa (100 tabletek)

Oxanozol 10 mg Sopharma - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge