Pharma Dro P100 100 mg Pharmacom Labs


  • Producent: Pharmacom
  • Kod produktu: APL-0077
  • Dostępność: W magazynie

  • 65.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Kup Pharma Dro P100 100 mg Pharmacom Labs w Polsce

Pharma Dro P100 jest oparty na substancji roboczej propionianu drostanolonu. Steryd ten charakteryzuje się silnymi właściwościami androgennymi i niską aktywnością anaboliczną. Od razu należy zaznaczyć, że produkt ten można uznać za bezpieczny, ponieważ nie stanowi zagrożenia dla wątroby i nie przekształca się w estrogeny. W rzeczywistości naukowcy odkryli, że Drostanolon jest inhibitorem aromatazy. Możesz zawsze kupić Pharma Dro P100 od Pharmacom Labs w Polsce po niskich cenach.

Lek ten jest stosowany wyłącznie przez mężczyzn ze względu na jego wysoką aktywność androgenną. Z tego samego powodu nie jest on obecnie stosowany w medycynie tradycyjnej, choć wcześniej był aktywnie wykorzystywany w leczeniu raka piersi. Firma Pharmacom Labs, która produkuje Pharma Dro P100, stara się jak najlepiej chronić swoje produkty przed podróbkami. Obecnie używa się do tego celu specjalnego kodu, który pozwala określić autentyczność produktu.

Pozytywne właściwości i działanie preparatu Pharma Dro P100 Pharmacom Labs

Oto główne efekty działania Pharma Dro P100 100 mg, które mają zasadnicze znaczenie dla sportowców:

  • Poprawia jakość definicji mięśni.
  • Silny efekt spalania tłuszczu.
  • Zwiększa stężenie męskiego hormonu w postaci wolnej, co przyczynia się do skuteczności kursu.
  • Ma właściwości antyestrogenowe.
  • Znacząco zwiększa parametry siłowe i wytrzymałość sportowca.

Powiedzieliśmy już, że jest to dość bezpieczny AAS i skutki uboczne mogą wystąpić tylko wtedy, gdy zalecane dawki są przedawkowane.

Pharma Dro P100 100 mg Zastosowanie i dawkowanie

Pharma Dro P100 jest najczęściej przyjmowany w celu poprawy definicji mięśni i spalania tłuszczu. Zalecana bezpieczna dawka tego anabolika to 0,3 do 0,5 grama tygodniowo, przy czym steryd należy podawać co drugi lub trzeci dzień.

Pharma Dro P100 firmy Pharmacom Labs może znacząco zwiększyć wydolność fizyczną bez przybierania na wadze, co czyni go atrakcyjnym dla dyscyplin sportowych, w których istnieje podział na kategorie wagowe, takich jak podnoszenie ciężarów. Czas trwania cyklu przyjmowania leku zwykle nie przekracza dwóch miesięcy.

Nie należy zapominać o konieczności przeprowadzenia terapii rekonwalescencyjnej po odstawieniu sterydów. W tym celu można zastosować tamoksyfen lub klomid. Należy powiedzieć kilka słów o cyklach łączonych. W celu uzyskania beztłuszczowej masy mięśniowej najlepszym sposobem jest stosowanie winstrolu. Jeśli chcesz przybrać na masie, estry testosteronu sprawdzą się bardzo dobrze.

Opinie sportowców na temat produktu sterydowego

Nietrudno jest znaleźć w Internecie opinie o preparacie Pharma Dro P100 100 mg Pharmacom Labs. Obecnie jest on często używany na kursach suszenia w Polsce. To właśnie na jego silnych właściwościach spalających tłuszcz skupiają się sportowcy. Jednocześnie nie zaniedbują możliwości zwiększenia poziomu siły.

Specyfikacje
Substancja aktywna Drostanolone, Drostanolone propionate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Pharmacom Labs
Pakowanie Butelka

Pharma Dro P100 100 mg Pharmacom Labs - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge