Pharma TREN Е 200 mg Pharmacom Labs


  • Producent: Pharmacom
  • Kod produktu: APL-0044
  • Dostępność: W magazynie

  • 105.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Pharma TREN E 200 mg Pharmacom Labs kupić w Polsce

Pharmacom Labs nie ma lepszego sterydu niż Pharma TREN E 200 mg na obecnym etapie rozwoju farmaceutyków sportowych. Ma kilkakrotnie większą aktywność anaboliczną i androgenną niż testosteron. Produkt od Pharmacom Labs jest wysokiej jakości, a cena Trenbolone Enanthate w Polsce na anaboliki-pl.com jest przystępna. Zwłaszcza jeśli weźmie się pod uwagę siłę działania sterydów. Należy również zauważyć, że lek ten jest stosowany wyłącznie w sportach siłowych.

Efficacy Pharma TREN E Pharmacom Labs

Trenbolon jest ulepszoną wersją tak popularnego AAS jak nandrolon. Trenbolon Enanthate nie ulega aromatyzacji w ogóle i jest bardzo aktywny w jego interakcji z receptorami androgenów. Pharma TREN E firmy Pharmacom Labs posiada długą listę pozytywnych właściwości, z których wymienimy tylko kilka:

  • Znaczący wzrost wydajności siłowej.
  • Silny efekt spalania tłuszczu w organizmie.
  • Zwiększa szybkość procesów przemiany materii.
  • Przyspiesza się produkcja somatotropiny.
  • Masa jest przybierana w szybkim tempie.

Ponieważ aktywność androgenna preparatu jest równa 400% podobnego parametru męskiego hormonu, preparat nie może być stosowany przez dziewczęta. Oczywiście podczas stosowania Pharma TREN E przez mężczyzn w Polsce mogą wystąpić działania niepożądane. Zdarzają się one jednak rzadko, jeśli kurs jest prawidłowo zaplanowany.

Stosowanie i łączenie Pharma TREN E 200 mg

Preparat przeznaczony jest do wspomagania przyrostu masy i zwiększenia parametrów fizycznych. Jakość przyrostu masy można określić jako doskonałą. Ponieważ żaden płyn nie jest zatrzymywany w organizmie, efekt odbicia jest minimalny. Wystarczy, że amatorzy wezmą kurs solo Pharma TREN E Pharmacom Labs, ponieważ jego wyniki będą po prostu doskonałe.

Pro-builders bardzo często używają kombinacji dwóch enantatów testosteronu-trenbolonu. Jest to prawdopodobnie najpotężniejszy środek zwiększający masę ciała stosowany obecnie w kulturystyce. Należy pamiętać, że dawki Pharma TREN E firmy Pharmacom Labs wynoszą od 0,2 do 4 gramów. Ponieważ czas działania sterydu jest długi, wystarczy podawać tylko jedną dawkę tygodniowo.

Specyfikacje
Substancja aktywna Trenbolone, Trenbolone enanthate
Składnik aktywny, mg 200
Formularz wydania Ampułka, Butelka
Producent Pharmacom Labs
Pakowanie Butelka

Pharma TREN Е 200 mg Pharmacom Labs - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge