Pregnyl 5000 Original 5000 IU Organon  • 40.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Pregnyl 5000 Original 5000 IU Organon: kup w Polsce

Ludzka gonadotropina kosmówkowa Pregnyl 5000 Original 5000 IU firmy Organon jest prohormonem, który pomaga w wytwarzaniu większej ilości hormonów w organizmie. To właśnie ze względu na ten tak zwany hormon ciążowy (ponieważ jest on zwykle wydzielany przez łożysko kobiet w ciąży), sprawdza się on zarówno w odchudzaniu, jak i w kulturystyce. Innymi słowy, Pregnyl 5000 Original może korygować niedobory i zaburzenia równowagi hormonalnej, które czasami powodują przyrost masy ciała lub mogą wystąpić po stosowaniu sterydów.

Jego struktura obejmuje podjednostkę alfa i beta, przy czym podjednostka alfa jest podobna do podjednostki trzech hormonów przysadki, natomiast podjednostka beta wydziela je. Hormony przysadki mózgowej, które przypominają hCG, to LH (hormon luteinizujący), FSH (hormon stymulujący pęcherzyki jajnikowe) i TSH (hormon tarczycy).

Pregnyl 5000 Original Organon w kulturystyce

Jeśli chodzi o kulturystykę, Pregnyl 5000 Original Organon jest zwykle przyjmowany przez osoby, które stosują również sterydy anaboliczne, zarówno w trakcie, jak i po zakończeniu stosowania sterydów. Podczas kursu sterydowego standardowa dawka tego hormonu wynosi 250 j.m. co 4-5 dni, dawka ta jest uważana za wystarczająco bezpieczną, aby nie zagrażać produkcji testosteronu, którą organizm musi wznowić w sposób naturalny po zaprzestaniu stosowania sterydów.

Dawkowanie po zakończeniu kursu zależy od rodzaju przyjmowanych steroidów. Dlatego też terapię gonadotropinami w Polsce należy rozpocząć 3 dni po ostatniej iniekcji, gdy kurs kończy się krótkimi estrami steroidowymi, i 10 dni po ostatniej iniekcji, gdy kończy się długimi estrami steroidowymi.

Dawkowanie preparatu Pregnyl 5000 Original 5000 IU po zastosowaniu sterydów

Jeśli chodzi o dawkowanie po zakończeniu stosowania sterydów anabolicznych, istnieją dwie możliwości:

  • 1500 do 4000 j.m. co 3-4 dni przez 2-3 tygodnie,
  • 10 dni, podczas których podaje się 500 do 1000 j.m. dziennie.

Nie każdy pacjent w Polsce może bezpiecznie stosować lek Pregnyl 5000 Original, nawet jeśli przestrzega wszystkich zaleceń lekarza. To znaczy, że osoby z predyspozycjami do:

  • rak prostaty
  • rak piersi
  • rak jajnika lub macicy
Specyfikacje
Substancja aktywna Gonadotropin
Składnik aktywny, IU 5000
Formularz wydania Ampułka
1 butelka, ml 1
Ampułki w opakowaniu, szt 1
Producent Organon
Pakowanie Ampułka

Pregnyl 5000 Original 5000 IU Organon - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge