Propandrol (Testosterone P) 100 mg Balkan Pharmaceuticals  • 6.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Opis Propandrol (Testosterone P) 100 mg Balkan Pharmaceuticals

Propandrol (Testosterone P) 100 mg od najpopularniejszej firmy Balkan Pharmaceuticals jest najbardziej popularnym i poszukiwanym produktem w zastrzykach na rynku farmakologii sportowej, stosowanym we wszystkich dyscyplinach sportowych, że tak powiem, w celu zwiększenia wskaźników siły.

Propandrol działa w ciągu zaledwie 1-2 dni po wstrzyknięciu i jest stosowany we wszystkich sportach siłowych, zwłaszcza w trójboju siłowym i podnoszeniu ciężarów, w których ciężarowcy są dobrze znani, ponieważ potrzebują zwiększenia siły bez retencji wody. Okres działania Propandrolu w organizmie wynosi 2-3 dni, więc bardzo dobrze, że zmniejsza ryzyko rozwoju androgenów w organizmie, co jest niskie skutki uboczne, takie jak ginekomastia, trądzik i inne. Jedną z wad tego leku jest to, że zastrzyki należy wykonywać dość często, czyli po jednym dniu.

Propandrol (Testosterone P) Balkan Pharmaceuticals jest idealny dla początkujących, jak i tytanów sportu, szybko regeneruje mięśnie po treningach i po przerwach w uprawianiu sportu, lek nie wpływa na wątrobę, zastrzyki Propandrolu nie działają toksycznie.

Propandrol Balkan Pharmaceuticals Skuteczność

Jednym z głównych powodów, które motywują sportowców do zakupu Propandrolu (Testosterone P) 100 mg w Polsce, jest szeroka lista efektów: należą do nich m.in.

  • przyspieszony wzrost mięśni;
  • spalanie nadmiaru złogów tłuszczowych;
  • zwiększenie definicji i jędrności mięśni;
  • zwiększone libido;
  • Zmniejszanie ryzyka choroby wieńcowej i choroby niedokrwiennej serca.

Doświadczenie z użytkowania Propandrol (Testosterone P) 100 mg w Polsce

Propionian testosteronu może być stosowany w ramach kursu zarówno samodzielnie, jak i w połączeniu z innymi preparatami. Propandrol bardzo dobrze sprawdza się w połączeniu z winstrolem, zarówno w formie zastrzyków, jak i tabletek. W tym przypadku dawka testosteronu będzie wynosić 100 mg co drugi dzień, a winstrolu 50-100 mg co drugi dzień.

Również Propandrol jest stosowany razem z trenbolonem w celu zwiększenia wskaźników wytrzymałości. Moim zdaniem lek ten jest najbardziej popularny i skuteczny w działaniu. Dziś można kupić Propandrol (Testosteron P) 100 mg z Balkan Pharmaceuticals w Polsce na naszej stronie internetowej, gdzie można znaleźć szeroki katalog bezpiecznych i wysokiej jakości farmakologii.

Specyfikacje
Substancja aktywna Testosterone, Testosterone propionate
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Ampułka, Butelka
Producent Balkan Pharmaceuticals
Pakowanie Butelka, opakowanie (10 ampułek), ampułka

Propandrol (Testosterone P) 100 mg Balkan Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge