Propionate-100 100 mg Malay Tiger


  • Producent: Malay Tiger
  • Kod produktu: APL-0394
  • Dostępność: W magazynie

  • 5.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat


PROPIONAT 100mg/1ml Malay Tiger

- Producent: Malay Tiger

-Klasa: Sterydy anaboliczne

-Postać dawki: Ampułka roztwór do wstrzykiwań

-Anaboliczna aktywność: około 100%

-aktywność androgeniczna: 100%

-Przemiana estrogenów (aromatyzacja): tak, wysoka

-Hepatotoksyczność: tak

-Czas trwania działalności: 2-3 dni

-czas wykrywania: 4 tygodnie

PROPIONATE 100 Malay Tiger to steryd anaboliczny w postaci estru do wstrzykiwania. Przeznaczony jest do budowania masy mięśniowej, ale często stosowany jest również do suszenia ze względu na swoje szczególne właściwości.

Działanie farmakologiczne

PROPIONATE 100 jest analogiem testosteronu i stymuluje receptory komórkowe, co powoduje intensywny anabolizm. Propionian testosteronu nie prowadzi do szybkiego przyrostu wagi, ale praktycznie nie zatrzymuje płynów: sportowcy wykorzystują tę właściwość produktu w treningu przed zawodami, aby ustabilizować wagę, spalić podskórny tłuszcz i zbudować wysokiej jakości mięśnie odciążające. Propionian testosteronu jest często przyjmowany razem z innymi sterydami anabolicznymi.

Propionian testosteronu działa na mechanizmy genetyczne jądra komórkowego i wpływa pozytywnie na bilans azotowy w organizmie. Preparat sprzyja regeneracji tkanki mięśniowej poprzez wywołanie hiperplazji - wzrostu liczby nowych komórek mięśniowych.

Propionian pomaga sportowcom odzyskać siły po treningu w krótkim czasie i jest szybko eliminowany z organizmu. Preparat zwiększa siłę i wytrzymałość oraz zmniejsza ryzyko wystąpienia problemów z sercem (zwłaszcza niedokrwienia).

Stosowanie i dawkowanie

PROPIONATE 100 Malay Tiger przyjmuje się jako kurs trwający od 4 do 6 tygodni. Dla początkujących, którzy nie próbowali sterydów, zalecana dawka to 50 mg co drugi dzień. Doświadczeni sportowcy mogą stosować do 100 mg dziennie.

Podczas przyjmowania propionianu testosteronu zaleca się stosowanie preparatów antyestrogenowych już od drugiego tygodnia, aby wyeliminować ryzyko wystąpienia ginekomastii i innych skutków ubocznych. Wskazana jest również terapia po zakończeniu kursu.

Połącz

Sportowcy mogą brać sam propionian testosteronu, ale częściej łączy się go z Winstrolem lub Turinabolem.

Działania niepożądane

Propionian testosteronu nie ma niekorzystnego wpływu na wątrobę i nerki. Czasami występuje miejscowy stan zapalny w miejscu wstrzyknięcia.

PROPIONATE 100 Malay Tiger to niedrogi i skuteczny produkt, który jest popularny wśród doświadczonych kulturystów, ale nadaje się również dla początkujących.

Propionate-100 100 mg Malay Tiger - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge