PT-141 10 mg Peptide Sciences  • 48.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Peptide Sciences PT-141 10 mg to analog Melanotanu, z którego wyizolowano osobny łańcuch, odpowiadający za zwiększenie libido i poprawę funkcjonowania układu rozrodczego. Działa afrodyzjakowo zarówno na kobiety jak i mężczyzn.

Opis PT-141 10 mg Peptide Sciences

Nie ma postaci tabletek, ale produkt jest dostępny w fiolkach 10mg. Peptyd ten można porównać do Viagry bardzo pośrednio: oprócz wpływu na erekcję, PT-141 10 mg powoduje wzrost pożądania seksualnego w ogóle. W powszechnej praktyce stosuje się go w leczeniu zaburzeń erekcji. Sportowcy lubiący sporty siłowe w Polsce uznali za pomocne w powrocie do zdrowia kursy sterydów anabolicznych.

Testosteron produkowany zewnętrznie blokuje produkcję testosteronu. Dlatego konieczne jest podjęcie terapii po kursie, aby przywrócić normalne funkcjonowanie organizmu. Przyjmowanie peptydu PT-141 Peptide Sciences przywraca produkcję hormonu luteinizującego, a wraz z nim normalną produkcję własnego testosteronu.

Zalety stosowania PT-141 Peptyd 10 mg

  • Nadaje się do SCT po kursie AAS;
  • działanie rozpoczyna się kilka godzin po wstrzyknięciu, utrzymuje się do 8-10 godzin;
  • Przywraca funkcje seksualne;
  • Stymuluje produkcję melaniny (w mniejszym stopniu niż Melatonina;
  • Ma taki sam wpływ na mężczyzn i kobiety, zwiększając popęd seksualny;
  • Jeśli przestrzega się zalecanego dawkowania, nie powoduje skutków ubocznych.

Zastosowanie PT-141 Peptide Sciences w Polsce

Proszek w fiolce starannie rozcieńczony solą fizjologiczną lub wodą do wstrzykiwań. Aby nie przerwać łańcuchów peptydowych, płyn wlewa się powoli na ścianki fiolki, kompozycja powinna się sama rozpuścić, bez wstrząsania i mechanicznego mieszania.

Rozcieńczony preparat przechowywać w lodówce do 20 dni. Optymalna dawka to 100 µg. Peptide Sciences PT-141 10 mg możesz kupić w najlepszej dostępnej cenie w Polsce, składając zamówienie online na dostawę w naszym sklepie internetowym.

Specyfikacje
Substancja aktywna Peptide
Składnik aktywny, mg 10
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 5
Producent Peptide Sciences
Pakowanie Butelka, Opakowanie (5 butelek)

PT-141 10 mg Peptide Sciences - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge