SP Bacterios 10 ml SP Laboratories


  • Producent: SP Laboratories
  • Kod produktu: APL-0309
  • Dostępność: W magazynie

  • 19.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Do rozcieńczania farmaceutyków sportowych, które występują w postaci proszków, stosuje się różne substancje. Może to być zwykła woda do zastrzyków, jak również lidokaina, nowokaina i inne. Najlepsza jest jednak woda bakteriobójcza SP Bacterios.

Opis SP Bacterios 10 ml SP Laboratories

Jest to substancja składająca się ze sterylnej wody, 0,9% alkoholu benzylowego i takiej samej ilości chlorku sodu. Dzięki takiej kompozycji działanie gotowego do użycia roztworu utrzymuje się przez dłuższy czas. Ten fakt wyróżnia wodę bakteriobójczą SP Bacterios 10 ml spośród innych rozpuszczalników. Ponadto posiada następujące zalety:

  • dzięki obecności alkoholu benzylowego woda zostaje oczyszczona z mikroorganizmów i staje się sterylna;
  • ułatwia wchłanianie rozcieńczonego preparatu lepiej niż inne;
  • wydłuża się okres przechowywania gotowego do użycia preparatu;
  • nie wymaga specjalnych warunków przechowywania, jedyne co jest niezbędne to lodówka o temperaturze od 2 do 8 stopni Celsjusza.

Bezpieczeństwo SP Bacterios 10 ml woda bakteriobójcza

Najczęściej wykorzystywana w sporcie substancja służy do rozcieńczania peptydów, a także hormonów wzrostu, gonadotropiny i innych. Ponadto przyjemna cena wody bakteriobójczej SP Bacterios 10 ml SP Laboratories w Polsce czyni ją jeszcze bardziej atrakcyjną dla sportowców.

W rzeczywistości nie ma on żadnych negatywnych skutków. A jego zastosowanie w medycynie jest wręcz bezpieczne. Jednak samo kupienie wody bakteriobójczej w aptece byłoby problematyczne. Chociaż nie jest to lek na receptę, jest ogólnie dostępny bez recepty. Ale tu właśnie z pomocą przychodzą specjalistyczne sklepy.

Nie należy stosować wody bakteriobójczej SP Bacterios firmy SP Laboratories tylko wtedy, gdy w opisie produktu wskazany jest inny rozpuszczalnik. W przeciwnym razie jego stosowanie jest nieszkodliwe, zwłaszcza że często używa się go do przemywania ran.

Wykorzystanie SP Bacterios SP Laboratories w Polsce

Przede wszystkim zwróć uwagę, że wszystkie preparaty mają różne właściwości i skład. Dawkowanie leku SP Bacterios 10 ml różni się ze względu na te parametry. Jednocześnie różne są również późniejsze czasy przechowywania gotowego roztworu. Wszystko to różni się i zmienia w zależności od właściwości substancji. W ten sposób jeden rozcieńczony peptyd może być zachowany do 35 dni, a inny tylko 30 dni. Dlatego bardzo ważne jest, aby zapoznać się z instrukcją obsługi preparatu i dokładnie ją przestrzegać.

Specyfikacje
Substancja aktywna Peptide
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent SP Laboratories

SP Bacterios 10 ml SP Laboratories - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge