SP Primobol 100 mg SP Laboratories


 • Producent: SP Laboratories
 • Kod produktu: APL-0108
 • Dostępność: W magazynie

 • 98.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

SP Primobol 100 mg SP Laboratories kupić w Polsce

SP Primobol 100 mg jest najczęściej stosowanym produktem, ponieważ wykazano, że ma on wysokie efekty w suszeniu mięśni. Ponadto szybko poprawia wyniki sportowców i sprawność fizyczną. Primobolan jest wybierany przez wielu kulturystów ze względu na jego łagodne działanie i fakt, że nie ma żadnych nieprzyjemnych objawów podczas jego stosowania.

Strongmani, którzy już używali SP Primobol 100 mg SP Laboratories do intensywnych ćwiczeń fizycznych, mogli zaobserwować poprawę reliefu masy mięśniowej z wyraźną definicją żył.

Skuteczność SP Primobol SP Laboratories

Wielu sportowców wybiera SP Primobol 100 mg kupić w Polsce, aby wysuszyć i utrzymać ich istniejącą masę mięśniową w doskonałym stanie. Substancja ta wykazuje również dobre wyniki w połączeniu z innymi środkami. Zysk z ulgi jakościowej będzie z pewnością znaczący i pozostanie taki przez długi czas po zakończeniu kursu. Ponieważ ma słabo zaznaczone działanie androgenne, nie należy do kategorii aas. SP Primobol pozwoli osiągnąć podobne efekty:

 • Zwiększenie wytrzymałości;
 • Zwiększona sztywność mięśni;
 • Wysychanie mięśni z pięknym zarysem żył;
 • Powolny, ale wysokiej jakości przyrost masy mięśniowej.

SP Primobol 100 mg kurs

Kurs SP Primobol SP Laboratories pozwoli na uzyskanie pożądanych rezultatów w krótkim czasie. Doskonale zatrzymuje azot i nie powoduje obrzęków dzięki zerowej retencji wody, co sprawia, że jest niezastąpiony przy wysuszaniu. Steryd ten doskonale radzi sobie z zachowaniem tkanki mięśniowej i natychmiastowym usuwaniem nadmiaru wody. W większości przypadków nie ma wpływu na pożądanie seksualne. Mogą jednak wystąpić wyjątki w postaci obniżenia popędu płciowego u sportowców, którzy przedawkowali lub przedobrzyli.

Przepisy dotyczące stosowania i dawkowania sterydów

Uważa się, że SP Primobol SP Laboratories działa najlepiej w ciągu 8 miesięcy. Dawka graniczna substancji czynnej dla początkujących wynosi 400 mg na tydzień. W przypadku doświadczonych sportowców w Polsce dopuszcza się zwiększenie dawki do 1000 mg tygodniowo.

Ponieważ składnik aktywny jest uważany za nic innego jak ester złożony, kulturyści w większości przypadków spożywają go raz w tygodniu. Niektórzy chcą podzielić przyjmowanie preparatu na kilka wstrzyknięć. SP Primobol 100 mg ma przystępną cenę, dzięki czemu sportowcy mogą sobie pozwolić na pełny cykl leczenia.

Po 3 tygodniach od odstawienia Primobolanu dobrze jest podjąć terapię po zakończeniu kursu.

Działania niepożądane leku SP Primobol 100 mg SP Laboratories

Przed rozpoczęciem stosowania SP Primobol SP Laboratories solo, sportowcy muszą rozważyć zasadność jego stosowania, jak również obawiać się o bezpieczeństwo. Lek ten jest jednym z najbardziej nieszkodliwych wśród kulturystów i przedstawicieli innych dyscyplin sportowych, w każdym razie nie prowadzi do działań niepożądanych. Nieprawidłowe spożycie może prowadzić do wystąpienia takich niekorzystnych objawów, jak:

 • Łysienie typu męskiego;
 • Rozwój zwiększonego owłosienia u dziewcząt;
 • Wzrost stężenia złego cholesterolu, któremu można zapobiec stosując odpowiednią dietę;
 • Niewielkie zmniejszenie wydzielania endogennych hormonów męskich.

Ważne jest, aby trzymać się schematu SP Primobol i nie przekraczać zalecanej dawki, aby uniknąć skutków ubocznych.

Specyfikacje
Substancja aktywna Primobolan
Składnik aktywny, mg 100
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent SP Laboratories
Pakowanie Butelka

SP Primobol 100 mg SP Laboratories - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge