Stanozolol 10 mg Platinum Pharm


  • Producent: Platinum Pharm
  • Kod produktu: APL-0376
  • Dostępność: W magazynie

  • 39.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat


Opis

Stanozolol Platinum Pharm to wysoce syntetyczny steryd anaboliczno-androgenny o zastrzeżonych właściwościach. Stanozolol jest dostępny zarówno w postaci doustnej, jak i w postaci iniekcyjnej, na bazie wody. Doustne i wstrzykiwane formy tego suplementu są podobne, co oznacza, że efekty i skutki uboczne są takie same, ale w wielu przypadkach kulturyści stwierdzili, że produkt wstrzykiwany jest bardziej skuteczny. Zazwyczaj kulturyści/atleci nie zgłaszają dużych zysków i dramatycznych wzrostów podczas stosowania stanozololu, ale osiągnięte poziomy siły są dość znaczące. Stanozolol jest pochodną DHT. Ponieważ stanozolol jest 17-alfa-alkilowy, jest toksyczny dla wątroby i może również powodować negatywny stosunek LDL do HDL

Stanozolol nie ma właściwości konwertowania do estrogenów, co oznacza, że nie powoduje retencji wody i ginekomastii. Jedną z właściwości stanozololu jest to, że obniża poziom SHBG znacznie bardziej niż inne steroidy.Stanozolol jest lekiem przyjmowanym głównie przez kulturystów/atletów w cyklach redukcyjnych. Chociaż stanozolol jest czasami używany przez sportowców jako środek zwiększający masę ciała w połączeniu z bardziej androgennym środkiem, takim jak testosteron, kulturyści/atleci powinni mieć świadomość, że stanozolol jest wykrywalny w moczu przez okres do 10 days.Stanozolol jest często wybierany przez kobiety, ponieważ powoduje maskulinizujące skutki uboczne, zwłaszcza gdy jest przyjmowany w dużych dawkach.

Profil steroidowy

Aktywność anaboliczna - 320% testosteronu

Aktywność androgeniczna - 30% testosteronu

Aromatyzacja (przekształcenie w estrogen) - brak

Sposób podawania - zastrzyki i tabletki

Toksyczność wątroby - umiarkowana, taka sama dla postaci wstrzykiwanej i tabletkowanej

Okres półtrwania eliminacji 9-24 godziny (czas działania do 2 dni).

Dla postaci iniekcyjnej 4-5 godzin, dla postaci doustnej 18-24 godzin.

Czas wykrycia - od 200 do 240 dni.

Dawkowanie

Skuteczna dawka to 25-100 mg/dobę dla kulturystów płci męskiej i 5-25 mg/dobę dla kobiet. Jeśli stanozolol jest stosowany podczas cykli redukcyjnych w zalecanych dawkach, efekty uboczne są minimalne.

Stanozolol 10 mg Platinum Pharm - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge