Stanozolol 50 mg Malay Tiger


  • Producent: Malay Tiger
  • Kod produktu: APL-0391
  • Dostępność: W magazynie

  • 5.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat


Opis: Malay Tiger (Winstrol)

- Producent: Malay Tiger (Malezja)

- Klasa: syntetyczny steryd anaboliczny

- Postać dawki: wodna zawiesina do wstrzykiwań

- Indeks anaboliczny: 320% testosteronu

- Działanie androgenne: niskie, około 30% testosteronu

- Konwersja do estrogenów: brak

- Hepatotoksyczność: umiarkowana

- Okres aktywności: 8 godzin

- Czas przebywania w tkankach: 320-340 dni

Stanozolol 10ml 50mg Malay Tiger (Winstrol), pochodna dihydrotestosteronu, to zasłużenie popularny i poszukiwany środek anaboliczny wśród sportowców strongman.

Działanie farmakologiczne

Stanozolol został opracowany w latach 60. przez amerykańską firmę Winthrop Laboratories do terapii pooperacyjnej i leczenia anemii. Stosowano go również w weterynarii do leczenia osłabionych zwierząt.

W połowie lat 80-tych był szeroko stosowany w treningu siłowym, aby uformować piękne i wyraźne odciążenie mięśni, odciążyć żyły i unormować wyświetlanie masy ciała przez sportowca.

Ze względu na swoje właściwości farmakokinetyczne może być stosowany do likwidacji złogów tłuszczu. Winstrol nie aromatyzuje i nie przyczynia się do zatrzymywania wody w organizmie, eliminując zjawisko odbicia po zakończeniu kursu. Produkt może być stosowany w treningu przed zawodami.

Winstrol pobudza apetyt, zwiększa poziom wolnego testosteronu we krwi i poprawia wyniki wytrzymałościowe. Produkt jest stosowany przez pływaków, biegaczy, a nawet szachistów.

Winstrol pomaga utrzymać organizm podczas intensywnego i ciężkiego treningu.

Produkt ma długotrwałe działanie poprzez zwiększenie rozmiaru mięśnia, do którego został wstrzyknięty.

Stosowanie i dawkowanie

Czas trwania kursu łagodzenia i osuszania Winstrolu wynosi od 6 do 8 tygodni. Optymalna dawka to 50 mg na dobę. Początkującym zaleca się rozpoczęcie od 10 mg i zwiększenie ilości do optymalnego poziomu w ciągu tygodnia.

W trakcie wskazane jest stosowanie specjalnej diety sportowej w celu uzyskania ulgi.

Kombinacja

Winstrol jest czasami stosowany w kursach na przyrost masy ciała. W tym wariancie łączy się go z silniejszymi lekami androgennymi - Danabol, Anapolon. Kursy takie należy łączyć z inhibitorami aromatazy i stosować tamoksyfen jako PKT.

Do suszenia i przygotowania do zawodów, Winstrol może być łączony z trenbolonem.

Działania niepożądane

Stosowanie leku w ściśle zalecanej dawce zmniejsza do minimum ryzyko wystąpienia działań niepożądanych. Przy większych dawkach mogą wystąpić bóle stawów, zwiększenie ciśnienia krwi i zaburzenia czynności wątroby.

Stanozolol 10ml 50mg Malay Tiger (Winstrol) to bezpieczny steryd anaboliczny, któremu zaufali doświadczeni i profesjonalni sportowcy.

Stanozolol 50 mg Malay Tiger - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge