Stanozolol Injection 50 mg Magnus Pharmaceuticals • 55.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Stanozolol Injection 50 mg jest znany przez większość kulturystów pod różnymi nazwami handlowymi, ponieważ wielu producentów produkuje ten produkt farmaceutyczny. Sam lek cieszy się dość dużą renomą, co można zauważyć w wielu sklepach, które chętnie zajmują się sprzedażą farmakologii sportowej, a anaboliki-pl.com nie jest tu wyjątkiem. Stanozolol Injection od Magnus Pharmaceuticals można kupić na naszej stronie internetowej w doskonałej jakości, produkowany przez różne firmy farmakologiczne.

Pozytywne reakcje po zastosowaniu Stanozolol Injection Magnus Pharmaceuticals

Stanozolol Injection 50 mg jest zalecany do zakupu w Polsce ze względu na swoje unikalne właściwości:

 • Nie gromadzi płynów w organizmie, a także sprzyja ich wydalaniu, co pozwala na stworzenie doskonałej ulgi dla mięśni.
 • Substancja ta nie tylko działa na mięśnie, ale także zwiększa siłę i wytrzymałość.
 • Produkt może być stosowany samodzielnie lub w połączeniu z innymi substancjami. Taki kompleks pomoże osiągnąć dobre rezultaty.
 • Bezpieczeństwo w grupie dopingowej. Lek ma dobre działanie przy minimalnych skutkach ubocznych.
 • Utrzymuje gorset mięśni szkieletowych w tonie.
 • Zapobiega rozrostowi tkanki tłuszczowej.

Osoby, które chcą zakupić Stanozolol Injection powinny wziąć pod uwagę, że jest on przeznaczony dla tych, którzy są zadowoleni ze swojej wagi i istniejących mięśni, ale chcą zwiększyć ulgę i zmniejszyć warstwę tłuszczu.

Zastosowanie Stanozolol Injection Magnus Pharmaceuticals w Polsce

Większość strongmanów w Polsce miesza 2 lub 3 sterydy, aby osiągnąć maksymalne wyniki. Ewentualnie można stosować samodzielny cykl, który również zapewnia dobre efekty i progresję w postaci zwiększenia wytrzymałości, wzrostu gęstości mięśni, eliminacji płynów z tkanki mięśniowej oraz dobrego spalania tłuszczu. Za minimalną dawkę uważa się 50-100 mg substancji czynnej Stanozolol Injection firmy Magnus Pharmaceuticals co drugi dzień. Czas trwania cyklu waha się od 6 do 8 tygodni. Ten okres czasu jest w stu procentach wystarczający do osiągnięcia maksymalnego efektu, przy zachowaniu diety i właściwego reżimu ćwiczeń.

Możliwe działania niepożądane Stanozolol Injection 50 mg

Dzięki swojej formie iniekcyjnej, Stanozolol Injection Magnus Pharmaceuticals ma minimalny wpływ toksyczny na wątrobę i dlatego zapobiega większości działań niepożądanych. Dzięki słabemu indeksowi androgenicznemu można uniknąć pojawienia się ginekomastii, kobiecej otyłości i retencji wody. Ale mimo to, czasami te objawy uboczne występują:

 • Łysienie;
 • Trądzik;
 • Silna pigmentacja;
 • Podwyższony poziom cholesterolu;
 • Zwiększone ciśnienie krwi.

Jeśli przestrzegasz wszystkich warunków stosowania leku Stanozolol Injection, możesz zmniejszyć ryzyko wystąpienia złych skutków.

Specyfikacje
Substancja aktywna Stanozolol
Składnik aktywny, mg 50 mg
Formularz wydania Butelka
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Magnus Pharmaceuticals

Stanozolol Injection 50 mg Magnus Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge