Sustanon 250 mg Swiss Remedies


  • Producent: Swiss Remedies
  • Kod produktu: APL-0407
  • Dostępność: W magazynie

  • 6.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Sustanon Swiss 250mg (Sustanon)

- Producent: Swiss Remedies

- Klasyfikacja: steryd anaboliczny

- Forma uwalniania: butelka z roztworem

- Czas trwania efektu: 3-4 tygodnie

- Wzmocnienie smaku: obecne

- Wpływ na czynność wątroby: nie obserwowano

- Okres obserwacji: 90 dni

- Aktywność anaboliczna: 100%

Sustanone swiss 250 (Sustanon) to mieszanka 4 niezbędnych testosteronów, która ze względu na swój skład chemiczny wykazuje długotrwałe działanie anaboliczne.

Działanie farmakologiczne

Sust Swiss 250 (Sustanon) jest stosowany w medycynie jako hormonalna terapia zastępcza w przypadku niedoboru testosteronu, a także jest szeroko stosowany w kulturystyce, powerliftingu i podnoszeniu ciężarów.

Zawarte w preparacie estry testosteronu wchłaniają się do krwiobiegu w różnym tempie, pozwalając organizmowi utrzymać zwiększoną aktywność hormonalną przez miesiąc.

Podczas przyjmowania Sustanonu w trakcie kuracji mięśnie przybierają średnio 6 kg miesięcznie. Preparat ma działanie kataboliczne - zapobiega rozpadowi białek, sprzyja regeneracji włókien mięśniowych, zwiększa liczbę czerwonych krwinek, a tym samym poprawia zaopatrzenie tkanek i narządów w tlen.

Sportowcy, którzy biorą Sustanon zauważają wzrost wytrzymałości, lepszy apetyt i prawie całkowity brak "zjawiska odbicia". Zwiększa się również libido.

Stosowanie i dawkowanie

Zastrzyki z Sustanonu podawane są raz w tygodniu. Jako optymalną dawkę podaje się 500 ml, ale niektórzy sportowcy, którzy mieli pozytywne doświadczenia ze sterydami anabolicznymi, zwiększają ją do 1000 ml.

Czas przyjmowania Sustanonu 250 wynosi 6-8 tygodni.

Przy wydłużaniu czasu trwania zaleca się stosowanie gonadotropiny w celu wytworzenia naturalnych hormonów płciowych. Po zakończeniu kursu wskazana jest terapia postkursowa.

Połączenie z innymi steroidami

Łączenie Sustanonu z innymi sterydami anabolicznymi pomaga zmniejszyć ryzyko wystąpienia działań niepożądanych i zwiększa skuteczność kursu.

Sustanon łączy się dobrze z Turinabolem lub Trenbolonem w kursach odchudzających oraz z Winstrolem do suszenia.

Działania niepożądane i przeciwwskazania

Sustanon jest przeciwwskazany u młodzieży poniżej 21 roku życia, której układ mięśniowo-szkieletowy nie jest jeszcze dojrzały, u osób z nadciśnieniem tętniczym i chorobami układu krążenia.

W rzadkich przypadkach sportowcy zgłaszali stany grypopodobne i lekki wzrost temperatury podczas przyjmowania Sustanonu.

Sustanon 250 to popularny i skuteczny produkt do pełnego treningu i przygotowania do zawodów, łączący bezpieczeństwo stosowania ze stabilnym efektem.

Sustanon 250 mg Swiss Remedies - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge