Tamoxifen 10 mg Magnus Pharmaceuticals  • 52.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Tamoxifen 10 mg Magnus Pharmaceuticals w Polsce

Tamoksyfen to lek farmakologiczny należący do klasy antagonistów hormonów żeńskich w medycynie. Początkowo stworzono go, aby leczyć raka u dziewcząt, a w szczególności raka piersi. Co więcej, lek ten najczęściej stosowany jest przez mężczyzn. Wynika to z faktu, że produkt jest bardzo skuteczny jako terapia po zastosowaniu aas. Jeśli sportowcy stosują anaboliki, warto kupić Tamoxifen Magnus Pharmaceuticals, aby zapobiec negatywnym objawom.

Stosując cykl kombinowany, który zawiera tamoksyfen i jakikolwiek steryd, szanse są duże, że zmniejszy on ilość żeńskiego hormonu, tj. żeńskiego hormonu, na który narażony jest facet. Lek ten nie ma w ogóle analogów, chociaż, podobne właściwości leków istnieją w farmakologii. Tamoxifen 10 mg buy Polska wybiera sportowców za to, że nie zajmuje się ani anabiotycznymi, ani androgenicznymi lekami. Niektórzy doświadczeni sportowcy, ze sporym stażem, stosują go w celu utraty wagi, wzrostu efektywnej masy oraz poprawy wyników siłowych i wytrzymałościowych.

Jak prawidłowo stosować Tamoxifen Magnus Pharmaceuticals

Nie jest trudno kupić Tamoxifen 10 mg firmy Magnus Pharmaceuticals, jednak zaleca się dokładne zrozumienie, czym jest ten preparat i w jakim celu będzie stosowany w dyscyplinach sportowych. Niektórzy kulturyści zaczynają brać Magnusa będąc na kursie anabolików. W tym przypadku skuteczność leku byłaby oczywista - zapobiegłoby się niepożądanym efektom spowodowanym zwiększoną zawartością estrogenów w krwiobiegu sportowców. Optymalna dawka dobowa preparatu wynosi 10-20 mg, rozpoczynając od 2. tygodnia kursu. Warto mieć na uwadze, że taki schemat może niekorzystnie wpłynąć na działanie głównego anabolika.

Jeśli jednak antyestrogen ma być stosowany tylko do pkt po stosunku, najlepiej wybrać dawkę 20-40 mg i stosować przez 30-45 dni. Jeśli przebieg AAS jest wyjątkowo ciężki, dawkę można zwiększyć nawet do 80 mg na dobę. W tym przypadku warto włączyć hepatoprotektory. Tamoxifen 10 mg może kupić każdy kulturysta, który potrzebuje skutecznego Pkt.

Negatywny wpływ leku Tamoxifen 10 mg na organizm

Jak już wcześniej wspomniano, osoby próbujące kupić w Polsce Tamoxifen Magnus Pharmaceuticals muszą pamiętać o toksyczności, która niekorzystnie wpływa na pracę wątroby. A to dalekie od jedynego efektu ubocznego leku, który może objawiać się u strongmanów. Przyjmowaniu leku mogą towarzyszyć:

  • Wzrost temperatury ciała;
  • Łysienie;
  • Nudności i wymioty;
  • Trądzik;
  • Zaburzenia żołądkowo-jelitowe;
  • Wysoki poziom zmęczenia i senności;
  • Zaburzenia widzenia;
  • Możliwe halucynacje przy przedawkowaniu i znaczna utrata masy ciała.
Specyfikacje
Substancja aktywna Tamoxifene
Składnik aktywny, mg 10
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 10
Producent Magnus Pharmaceuticals
Pakowanie Opakowanie (100 tabletek)

Tamoxifen 10 mg Magnus Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge