Tamoximed 10 mg Balkan Pharmaceuticals  • 15.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacja dla osób chcących kupić Tamoximed Balkan Pharmaceuticals w Polsce

Tamoxifen jest aktywnie stosowany w sporcie od dłuższego czasu. Mimo pojawienia się leków nowej generacji, Tamoximed jest nadal popularny. Dowiedz się, jak prawidłowo stosować lek Tamoximed.

Tamoximed należy do klasy antyestrogenów i jest aktywnie stosowany przez sportowców od dziesięcioleci. Na rynku pojawiały się nowe produkty, ale popularność Tamoximedu nie zmalała. Wiele zawodniczek nadal chce kupić Tamoximed od Balkan Pharmaceuticals w Polsce. W naszym sklepie możesz to zrobić w najlepszej cenie.

Należy powiedzieć, że Tamoximed jest bardzo skuteczny nie tylko w obniżaniu stężenia estradiolu, ale także w przywracaniu wydzielania testosteronu przez jądra. Ta charakterystyczna cecha produktu znajduje zastosowanie w terapii rehabilitacyjnej po kursach sterydów anabolicznych, gdyż jest to główne zadanie sportowca w tym okresie.

Właściwości Tamoximed 10 mg Balkan Pharmaceuticals

Jeśli uważnie przeczytasz instrukcję Tamoximed Balkan Pharmaceuticals, to dowiesz się, że przy stosowaniu Tamoximedu w dawce 20 miligramów codziennie przez dziesięć dni, poziom naturalnego hormonu wzrośnie o ponad czterdzieści procent. Jeśli użyjesz leku w tej samej dawce przez półtora miesiąca, poziom testosteronu zostanie przywrócony o osiemdziesiąt procent w stosunku do normy. Jest to niewątpliwie jeden z najlepszych wskaźników wśród wszystkich analogów Tamoximedu. Skupmy się na najważniejszych efektach działania antyestrogenów:

  • Doskonały bloker receptorów estrogenowych;
  • Zwiększa wydzielanie hormonów gonadotropowych, które pełnią rolę regulatorów tempa produkcji testosteronu w organizmie;
  • Zwiększa stężenie lipoprotein o wysokiej gęstości, co pomaga w normalizacji gospodarki cholesterolowej.

Stosowanie leku Tamoximed 10 mg

Optymalnym czasem stosowania leku Tamoximed jest okres terapii naprawczej. Wynika to przede wszystkim ze zdolności leku do skutecznego blokowania receptorów żeńskich hormonów płciowych. Czasami podczas cyklu suszenia stosuje się również Tamoximed. W tym okresie każdy steroid może być stosowany w połączeniu z tamoksyfenem.

Zalecana dawka leku wynosi od 10 do 30 miligramów. Przyjmowanie leku Tamoximed Balkan Pharmaceuticals rozpoczyna się dopiero po wyeliminowaniu z organizmu wszystkich metabolitów AAS. Tamoximed może być również łączony z różnymi środkami zwiększającymi poziom testosteronu w okresie preQT. Farmaceutyki sportowe w Polsce w najniższej cenie kupisz w naszym sklepie internetowym anaboliki-pl.com.

Specyfikacje
Substancja aktywna Tamoxifen
Składnik aktywny, mg 10
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 10
Producent Balkan Pharmaceuticals
Pakowanie Blister (20 tabletek), Opakowanie (2 blistry)

Tamoximed 10 mg Balkan Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge