Tamoximed 20 mg Balkan Pharmaceuticals  • 26.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Należy od razu powiedzieć, że Tamoximed Balkan Pharmaceuticals jest bardzo skuteczny nie tylko w zmniejszaniu stężenia estradiolu, ale także w przywracaniu wydzielania testosteronu przez jądra. Ta cecha produktu jest wykorzystywana w terapii regeneracyjnej po kuracji sterydami anabolicznymi, ponieważ jest to główne zadanie sportowca w Polsce w tym okresie.

Tamoximed 20 mg Balkan Pharmaceuticals kupić w Polsce

Jeśli uważnie przeczytasz instrukcję Tamoximed 20 mg, dowiesz się, że stosując Tamoximed w dawce 20 mg dziennie przez dziesięć dni, poziom naturalnego hormonu wzrośnie o ponad czterdzieści procent. Jeśli lek będzie stosowany w tej samej dawce przez półtora miesiąca, poziom testosteronu zostanie przywrócony o osiemdziesiąt procent w stosunku do normy. Jest to bez wątpienia jeden z najlepszych wskaźników wśród wszystkich analogów tamoksymidu. Skupmy się na najważniejszych efektach działania antyestrogenów:

  • Doskonały bloker receptorów estrogenowych;
  • Zwiększa wydzielanie hormonów gonadotropowych, które pełnią rolę regulatorów tempa produkcji testosteronu w organizmie;
  • Zwiększa stężenie lipoprotein o dużej gęstości, co pomaga w normalizacji gospodarki cholesterolowej.

Zastosowanie leku Tamoximed Balkan Pharmaceuticals

Po dokładnym przeczytaniu opisu Tamoximed 20 mg Balkan Pharmaceuticals stanie się jasne, że optymalnym czasem stosowania leku Tamoximed jest terapia naprawcza. Wynika to przede wszystkim ze zdolności leku do skutecznego blokowania receptorów żeńskich hormonów płciowych. Czasami podczas cyklu suszenia stosuje się również tamoksymed.

W tym okresie można stosować dowolne steroidy w połączeniu z tamoksymedem. Zalecana dawka leku wynosi od 10 do 30 miligramów. Podawanie tamoksyfenu należy rozpocząć dopiero po wyeliminowaniu z organizmu wszystkich metabolitów AAS. Tamoximed można również łączyć z różnymi lekami zwiększającymi stężenie testosteronu w okresie przed rozpoczęciem leczenia.

Działania niepożądane związane ze stosowaniem leku Tamoximed 20 mg

Efekty uboczne są możliwe tylko przy stosowaniu dużych dawek. Należy również zaznaczyć, że Tamoximed Balkan Pharmaceuticals nie jest w stanie zahamować samego procesu aromatyzacji, a jedynie blokuje odpowiednie receptory. W celu zahamowania aromatyzacji należy stosować inne leki.

Specyfikacje
Substancja aktywna Tamoxifene
Składnik aktywny, mg 20
Formularz wydania Pigułki
1 tabletka, mg 20
Blister, tabletki 2, 15
Producent Balkan Pharmaceuticals
Pakowanie Blister (15 tabletek), Opakowanie (2 blistry)

Tamoximed 20 mg Balkan Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge