Test-Prop 100 mg Organon • 5.00€

Dostępne opcje
Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Informacja dla osób chcących kupić Test-Prop Organon w Polsce

Propionian jest najkrótszym estrem, więc zastrzyki trzeba robić często, co może wydawać się niezbyt wygodne. Jednak już po pierwszym zastrzyku sportowiec poczuje przypływ siły eksplozywnej, co wynika z gwałtownego wzrostu stężenia hormonu we krwi. Po zakończeniu jego podawania sportowiec przez długi czas nie będzie odczuwał zmęczenia przy dużych obciążeniach. Natychmiastowe działanie Test-Prop firmy Organon jest niewątpliwie jego główną zaletą, ale przed zakupem Testosterone Propionate należy pamiętać, że ma on szybki eliminacyjny okres półtrwania.

Główna przewaga estrów nad innymi odmianami polega na zdobywaniu wysokiej jakości masy mięśniowej. Zjawisko zwijania się na końcu cyklu Test-Prop jest prawie niezauważalne. Istnieje bezpośredni związek z tym, że steryd nie zatrzymuje wody. Wzrost mięśni jest słaby w porównaniu z innymi estrami, ale mięśnie są niezwykle wysokiej jakości.

Test-Prop 100 mg Organon Effect Principle

Skuteczność leku Test-Prop jest bezpośrednio związana z dawkowaniem. Istnieje kilka wariantów jego zużycia, które mają na celu uzyskanie różnych rezultatów. Dla stabilnego przyrostu masy mięśniowej ester stosuje się w połączeniu z retabolem. W dawce 100 mg 1-2 razy w tygodniu. Czas trwania kursu to 6 tygodni.

W cyklu suszenia zalecana dawka Test-Prop Organon wynosi 50 mg propionianu w połączeniu z 25 mg stanozololu.

Kup Test-Prop Organon w Polsce jest również preferowany do stosowania w cyklu solowym w celu zwiększenia masy beztłuszczowej. W tym celu przyjmuje się go przez 5 tygodni w dawce 50 mg każdego dnia. Odpowiednie przyjmowanie anabolików pokaże takie pozytywne rezultaty:

 • Wzmacnianie masy mięśniowej;
 • Hiperplazja tkanek mięśniowych, która prowadzi do powstania twardych mięśni;
 • Zwiększony popęd seksualny;
 • Redukcja tkanki tłuszczowej.

Działania niepożądane leku Test-Prop 100 mg

Test-Prop od Organonu można kupić w Polsce na stronie anaboliki-pl.com jeśli wiesz co chcesz osiągnąć. Przed użyciem warto poznać negatywne działanie substancji na organizm. W przypadku nieprzestrzegania warunków stosowania Test-Prop, mogą wystąpić negatywne skutki. Najczęstsze dolegliwości wśród sportowców to:

 • Ból, swędzenie, zaczerwienienie i obrzęk w miejscu wstrzyknięcia;
 • Trądzik;
 • Ginekomastia;
 • Hirsutyzm;
 • Wypadanie włosów;
 • Maskulinizacja u dziewcząt.

Test-Prop 100 mg Organon - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge