Test Undecanoate 250 mg Magnus Pharmaceuticals  • 98.00€

Doctor Photo
Sidenkov Andriej Juriewicz

Specjalizacja: Ortopeda, Lekarz sportowy, Traumatolog

Doświadczenie zawodowe: 12 lat

Testosterone undecanoate to jedyny ester testosteronu dostępny w formie kapsułek. Lek należy do klasy sterydów androgenno-anabolicznych i po raz pierwszy został wprowadzony na rynek w latach 80-tych. Początkowo lek przeznaczony był do leczenia niewydolności androgenicznej, a dopiero jakiś czas później zaczął być stosowany w sportach ciężkich. Wielu sportowców chce kupić Test Undecanoate 250 mg od Magnus Pharmaceuticals w Polsce, ponieważ nie lubią zastrzyków, a chcą szybko zbudować mięśnie.

Informacja dla osób chcących kupić Test Undecanoate Magnus Pharmaceuticals w Polsce

Test Undecanoate 250 mg firmy Magnus Pharmaceuticals jest stosowany przez kulturystów i powerlifterów jako skuteczny środek na przyrost masy mięśniowej oraz zwiększenie parametrów siłowych i wytrzymałościowych.

Steryd działa jak spalacz tłuszczu, zmniejszając ilość podskórnego tłuszczu i zastępując go wysokiej jakości mięśniami. Aktywuje również procesy wzrostu kości, dzięki czemu kości sportowca są mocniejsze i mogą wytrzymać większe obciążenia.

Jednak doświadczeni sportowcy twierdzą, że efekty testosteronu undecanoate będą bardziej wyraźne, jeśli zostanie on połączony z potężniejszymi anabolikami.

Według ostatnich badań Test Undecanoate 250 mg Magnus Pharmaceuticals jest praktycznie niesmaczny, więc sportowcy przyjmujący go nie spotkają się z ginekomastią. Nadal jednak nie należy wykluczać możliwości jego manifestacji i zaniedbywania PKT.

Zasady przyjmowania i skuteczność leku Test Undecanoate 250 mg

Ponieważ jest to lek, przed jego zażyciem warto skonsultować się z lekarzem, który będzie w stanie obliczyć prawidłowe dawkowanie. Praktyka pokazuje jednak, że sportowcy samodzielnie obliczają swoją dzienną dawkę. Kulturyści stwierdzają, że Test Undecanoate zaczyna działać, gdy jest przyjmowany doustnie w ilości co najmniej 240 mg dziennie.

Test Undecanoate w iniekcji ma zupełnie inne działanie. Ze względu na bazę olejową, jego działanie jest dość długotrwałe. Podczas przyjmowania sterydu w tej postaci zaleca się stosowanie jednej ampułki (1000 mg) co 2-4 tygodnie. Lek powinien być podawany bardzo powoli. Przyjmując undecanoate można uzyskać następujące efekty:

  • Przyrost masy mięśniowej - osiągany poprzez stymulację syntezy białek;
  • Wzrost siły wynika z działania androgenicznego;
  • Wzrost popędu płciowego, który można zaobserwować tylko podczas przyjmowania tego anabolika;
  • Poprawa hematopoezy - zwiększa liczbę czerwonych krwinek we krwi.

Działania niepożądane leku Test Undecanoate 250 mg Magnus Pharmaceuticals

Czasami niska cena Test Undecanoate Magnus Pharmaceuticals w Polsce w porównaniu do innych sterydów przeraża sportowców i decydują się oni nie brać go. W rzeczywistości ester ten nie jest bardziej szkodliwy niż inne rodzaje tego hormonu.

Ma szereg negatywnych skutków dla organizmu, ale częstotliwość ich występowania jest bardzo niska i wynikają one głównie z odstępstw od schematu przyjmowania. Na przykład, pomimo ostatnich badań, undecanoate jest słabo, ale nadal aromatyczny, więc może wystąpić trądzik, ginekomastia i łysienie. Kobiety lepiej nie brać eteru ze względu na wyraźne umięśnienie. Może również wystąpić agresja, nudności, zaburzenia żołądkowo-jelitowe i sercowo-naczyniowe.

W przeciwieństwie do innych estrów testosteronu, ten anabolik nie jest toksyczny dla wątroby, ponieważ nie jest bezpośrednio wchłaniany do krwiobiegu.

Specyfikacje
Substancja aktywna Testosterone, Testosterone undecanoate
Składnik aktywny, mg 250
1 butelka, ml 10
Butelki w opakowaniu szt 1
Producent Magnus Pharmaceuticals
Pakowanie Butelka

Test Undecanoate 250 mg Magnus Pharmaceuticals - Napisz opinię

Uwaga: kod HTML nie jest interpretowany!
    Zły           Dobry
Captcha

Uwaga!

Instrukcje zamieszczone na tej stronie mają charakter wyłącznie informacyjny. Nie należy traktować tych instrukcji jako porady lekarskiej. Przed zastosowaniem produktu należy zawsze skonsultować się z lekarzem lub trenerem sportowym.

Anabolika Steroids nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek negatywne konsekwencje wynikające z korzystania z informacji zawartych na tej stronie. Przeczytaj więcej Zastrzeżenie.

Trust Badge